- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Yettel topik
- Magyarított Android alkalmazások
- Hónap végén érkezik a Xiaomi Band 10, ára is van
- iPhone topik
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
-
Mobilarena
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
tonermagus
aktív tag
Halihó!
Lehet hogy kicsit túlbonyolítom a dolgokat, hátha tudtok benne segíteni:
Sajnos még sok mindenem nincs meg hozzá, így csak elméleti szinten próbálom összerakni:Motorcsónak projekt.Flysky távirányító 6 csatornával. A vevő egység 6 csatornáját rákötöm rákötöm az arduinora 6 pontjára bemenetként feldolgozásra. Az arduino-t 2 output lábát pedig összekötöm kettő ESC signal portjával. A két ESC-et megtáplálom egy LiPo-ról és 1-1 ESC-re rákötök 1-1 BLDC motort. Az egyik ESC-ről pedig megtáplálom az arduino-t 5V-on.
Kérdés hogy hibás-e valahol ez az elméleti elképzelés? 1 lipo-t hogy/mivel tudok összekötni két ESC-el?
Illetve szeretnék még 2 servo-t is meghajtani. Azt ebben az elképzelésben elég csak rákötni az arduino 2 pwm-es portjára? Vagy azt meg kell hajtani valamivel?
Új hozzászólás Aktív témák
- Kimaxolt verzió! - 100 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IRP8) - Intel Core i9-13905H, RTX 4070, 1TB SSD, 64GB
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z370 i5 9500 16GB DDR4 512GB SSD RX6600 8GB Cooler Master MB510L Chieftec 500W
- AKCIÓ! AMD Ryzen 5 2600 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- FÉL ÁR ALATT! Lian Li UNI FAN SL120 RGB 1db-os és 3db-os ventilátor szett garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest