Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Stellar Blade - Túl az 1 millión

    gp Külön érdekesség, hogy a Metacritic oldalán a felhasználók ennek a PS5-ös játéknak adták a legjobb pontokat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • rjg

    őstag

    válasz air #8255 üzenetére

    Az általam írt megoldás Nekem arra jó, hogy bármikor "kattintok" a MoonReader-re vagy a Chrome-ra, ott folytathatom az olvasást, böngészést, ahol abbahagytam és nem kell megvárnom, hogy az alkalmazás újra elinduljon.
    Maradjunk annyiban, hogy ennek Te nem látod értelmét, viszont én - és nem kevés másik ember - hülyét kap attól, hogy akár a Chrome, akár egy-egy alkalmazás, vagy játék mindig újra és újra töltődik a nulláról, extrém esetben akár egy - két app futtatása után. Mindez nem csak alsó kategóriás készülékek, hanem S3, S4 és Nexus 5 esetén is, tehát a kevés RAM nem lehet akadály. Amíg nem lehet rendszerszinten állítani a prioritáskezelést, vagy kikapcsolni az LMK-t és nincs valódi multitasking, addig muszáj kerülőutakat találni, hogy a rendszer élhető maradjon. Ha neked az Xposed modulok alkalmazása a rendszer megerőszakolása - akkor a root jog is az? - egyszerűen ne használd. ;)

    MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák