Hirdetés
- Google Pixel topik
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- iPhone topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Apple Watch
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
-
Mobilarena
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Novicsok
tag
válasz
cossie023
#3597
üzenetére
Én is ZP100-zal nyomulok, de még mindig 2.3.6. Célom az, hogy akár 1 hétig menjen nyugalmi állapotban. Internet 3G használat esetén töltőre, illetve USB kábelre teszem, mert munkakidőben ez órák hosszat szükséges, erről megy a PC-m hálózati kapcsolata.
Az IMEI vesztés kizárólag a FlashTool használata során a Download és Upgrade parancsok nem megfelelő használata miatt áll elő, ez virít piros nagy betűkkel az orosz fórum sapkájában!
Szerjózsa 20120731 ROM-ot használtam pár napig (FlashTool), 20120803 update és rádiómodul csere is történt, mindkettő egyszerűen Recovery-ben. A használat során semmiféle hiba, zavar nem mutatkozott, az akku idő hosszú.
Most próbáltam átmenni a Szerjózsa 20120823 ROM-ra, FlashTool-lal. Sok művelet már rutin, pl. a mobil szolgáltató igazítás: Settings / Wireless and Networks / Access point names / SIM1 / T-Mobile Networks GPRS / Authentication type / PAP (ERRE KELL BEÁLLÍTANI, ENÉLKÜL NEM MEGY A NET ELÉRÉS).
Sajnos ez a ROM nem hibátlan, pl. teljes zavart, lefagyást okozott a kamera használatban, már értesítettem a szerzőt, vakarja a fejét.
Talán vissza kellene térnem a 2.3.6 20120731 ROM-ra.
Szerjózsával az a baj, hogy csak összepakolni szereti a ROM-ot, tesztelni nem. Ha lenne tesztelő brigádja, ő lenne a legjobb programfejlesztő.
A divaton kívül miért érdemes a 4.0.3-ra törekedni? Azt írják, hogy a 4.1 lesz a jó, a 4.0.3 olyan, mint a Windows Vista - tökéletlen.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 48C3 - 48" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen6 CPU
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- Huawei Quidway S5324TP-SI-AC - 24G, 4SFP, L2, managed switch
- Honor 400 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S24 Ultra 8/256 GB Titanium Gray 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


