Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagash

    senior tag

    válasz cappa72 #20697 üzenetére

    Szia!

    Összeolvastam hozzá mindent és ugye elméletben a bekapcs+volume up-al lehet a Recovery-be jutni.
    Én nem telepítettem rá és ha ezt a kombo-t tolom, akkor a döglött droid képe fogad piros felkiáltójellel.

    Tehát menteni nem tudok, visszaállítani nem tudok.
    (egyébként leírásból tolnám, mivel nem csináltam még ilyet, de az opció híján ez tárgytalan...)

    Megvan a gyári ROM a Zopo oldaláról,
    Megvan a Flash Tool a Zopo oldaláról.

    Nem sasa311 hanem a Zopo-s kínai csajszi leírása (tök ugyanez csak angolul nem tud szegény) alapján toltam, de dob egy COM port hibát amit nem tudok elhárítani, Zopo még nem válaszolt senkinek. Eddig a sárga flash-elős csíkig egyszer jutottam el, de dobta a hibát azt annyi.

    Eszközkezelőben egyáltalán nem látszik ez a fos, hogy cseréljem a driver-t de a fent van az MTK-s Preload VCOM driver, meg a háromlépéses gyári szösszenet is.

    A hibáról dobok majd képet, vagy linket, de az a lényeg, hogy mivel nem értek hozzá (kényszerből csinálnám most is), így csak a leírások alapján tudok menni, de azok nem működnek.

    Köszi, hogy segíteni próbáltok!

    sasa311: :Ha a Zopo feliratnál nem megy tovább a teló, akkor én az egész Image-et flash-eljem ugye?

    [ Szerkesztve ]

    Knoblauch macht einsam.

Új hozzászólás Aktív témák