Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz citkar #137485 üzenetére

    Igaz, azt írtam elengedhetetlen. De nem értelek, legtöbb készülék tudja a B20-at, annyi választék mint égen a csillag. Erre te direkt néznél valami kínai belpiacos készüléket? Ha nem lenne ennyire elterjedt és bevett a B20 használata akkor lenne értelme ezen vitatkozni, de mivel rengeteg készülék tudja így szerintem ezen kar vitázni, B20 pedig alap és nem azért mert ez a mániám hanem mert óriási a választék és nagyon sok tudja. Számomra nincs értelme ma olyan készüléket venni ami nem tudja (mert azok egyébként is sokszor más régióba szánt készülékek), de te tudod mit veszel, tőlem amit akarsz. Én biztos hogy csak B20-as készüléket fogok ajánlani, mert ez ma már alap egyszerűen, kész én úgy gondolom te meg úgy, mindenkinek szíve joga. Szerintem alap a B20.

    svgyula:
    Ugyan hagyjuk már, vidéken sok helyen ez az egyetlen 4G-s hálózati sáv, nincs B3 vagy B7 csak B20 mert nagy a lefedettsége (nem kell 50 km egy faluba ez nettó baromság, keresztbe/hosszában 3-4 km és kész). Azt pár száz embert meg bőven kiszolgálja ez is, nem kell hozzá tera sávszélesség. Aki nagy városban él tudja nélkülözni a B20-at, de nálunk nincs más (de otthon a wifi persze) szóval vidéken csak ez játszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák