Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz Ájvé #137490 üzenetére

    Azért nézek és vennék kínai telefont, mert adott esetben tetszik, akár a formavilága, akár a rendszere, egzotikus, kicsi az esélye, hogy szembe jön az utcán egy ugyanilyen, vagy akár csak kíváncsiságból kipróbálnám. Ezt tényleg pont ebben a topikban részletezni kell? :)
    Nem tudom mennyire figyelmesen olvastad, amit írtam, de mindig próbálom hangsúlyozni, hogy egyéni mérlegelés alapján döntsön valaki, kell-e a B20, vagy sem. Neked kell, elhiszem, van olyan ismerősöm, akinek szintén csak olyat ajánlottam. Azt nem értem, miért olyan fura, hihetetlen, ha valakinek nincs rá szüksége, vagy valamilyen okból kompromisszumot köt és más előny érdekében lemond a B20-ról. Például egy kínai belpiacos teló különleges mivolta érdekében. Ha ez neked újdonság, akkor remélem sikerült felvilágosítsalak.

    [ Szerkesztve ]

  • svgyula

    addikt

    válasz Ájvé #137490 üzenetére

    Szia! Te el is olvasod azt amit írok vagy csak látod a betűket? Szintem igen csak vannak értelmezési gondjaid! Én azt írtam a terjedéssel kapcsolatban ami a béhusz kapcsán a legfontosabb szempontként emelték ki annó, a "kiváló terjedés" na ez a nettó baromság! Mert ha még egyszer "értően" képes vagy elolvasni amit írtam akkor rájössz a lényegére! Hiába tud a torony x km távolságra kommunikálni ha a telefon ami a !KEZEDBEN! van csak a felét tudja ott már akkor szuper bénahusz sem segít rajtad mert nem lesz kapcsolat! De lehet, hogy a melletted álló egy jó telefonnal gyorsabb netet kap 3G-vel amíg te erőlködsz a béhuszas 4G-vel!
    Csak akkor válaszolj ha meg is értetted amit írtam.
    Részemről a bénahuszas napot lezárom.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák