Hirdetés
- Telekom mobilszolgáltatások
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Telefonjavítás, szerviz
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
Új hozzászólás Aktív témák
-
Koszonom a valaszokat! Mivel a forraskod nem az enyem, marmint "jogilag", nem akarom kozszemlere bocsajtani
Legnagyobb problemam az, hogy egyedul fejlesztem az appot, a megfelelo tudas nelkul. Ezen a cegen belul tok massal foglalkoztam amikor jott a fonok otlete, hogy irjam meg ezt az appot. Ekkor voltam 2. feleves a proginfo alapszakon, meg kb. semmit nem ertettem a programozashoz. Autodidakta modon a gugli segitsegevel raktam es rakom ossze most is a szoftvert es tudom, hogy sok mindent valoszinuleg nem igy kene csinalnom benne, de sajnos nincs senki akitol tanacsot kerhetnek a cegen belul vagy aki ranezne a kodomra es megmondana mi a szar benne, esetleg mit irjak at mire. Kicsit off, de ezert is gondolkodom mar jo ideje munkahely valtason, nem erzem hogy megfeleloen fejlodnek, jo lenne ha lennenek olyan emberek mellettem, akik tudnak jol programozni. Egyebkent kb. 1 ev fejlesztes utan az ELTE-n levo kemeny 3db java-s targyat kb. kiraztam a kisujjambol, sajnos nem a suliban fogok megtanulni mindent, erre hamar rajottem.Az android studioban par eszkozt mar probaltam, mar le tudom csekkolni hogy mennyi memoriat allokal a szoft, latom a futo szalakat is. Kicsit kinai meg nekem, de probalom megerteni.
Kepeket probaltam mindig az Universal Image Loaderrel meghivni, amikor vege az activitynek akkor az imageLoaderen meghivom a memoria es cash felszabaditasara vonatkozo metodusokat is.
A threadeket leallitom, mielott kilepek az activityrol. Bar ez a leallitas nem tudom mennyire valid, de nalam ugy zajlik, hogy a threadnek irok stop metodust, ami csak egy boolean flaget allit at falsera, igy a run() reszben futo dolgok nem hajtodnak vegre. Azt hiszen ezt igy tanultuk programozasi technologiakbol anno.
Hasznalok nehany sajat, nem statikus osztalyt.
LeakCanary-ra is ranezek holnap

Új hozzászólás Aktív témák
- Robotporszívók
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Milyen monitort vegyek?
- Oldgames, avagy minden idők legjobb játékai
- Flip (IPTV, otthoni internet, vezetékes telefon)
- Telekom mobilszolgáltatások
- Projektor topic
- HP EliteBook / ZBook topik
- Milyen notebookot vegyek?
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- További aktív témák...
- MSI CLAW A1M 512GB GamerPC + hordozó tok 2027.09.19-ig garancia!!!
- Szép Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i9-11950H 64/2TB RTX A4000 8GB 4K OLED
- Msi Nvidia Gtx 590 ( dual gpu) ritka
- iPhone 15 Pro max 256GB gyári független mint az új 100% akku
- Eladó gamer pc, Intel i7, GTX 1660 TI 6gb
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD ROG RTX 3070 Ti 8GB Asus A31 PLUS TG ARGB 750W
- Samsung Bluetooth Mouse Slim egér
- Samsung Galaxy A71 / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia
- CoolerMaster MM710 53gr pehelykönnyű gamer egér eladó
- Thermal Grizzly Aeronaut paszta 3,9g /BONTATLAN/Több darab/Számlával/
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Legnagyobb problemam az, hogy egyedul fejlesztem az appot, a megfelelo tudas nelkul. Ezen a cegen belul tok massal foglalkoztam amikor jott a fonok otlete, hogy irjam meg ezt az appot. Ekkor voltam 2. feleves a proginfo alapszakon, meg kb. semmit nem ertettem a programozashoz. Autodidakta modon a gugli segitsegevel raktam es rakom ossze most is a szoftvert es tudom, hogy sok mindent valoszinuleg nem igy kene csinalnom benne, de sajnos nincs senki akitol tanacsot kerhetnek a cegen belul vagy aki ranezne a kodomra es megmondana mi a szar benne, esetleg mit irjak at mire. Kicsit off, de ezert is gondolkodom mar jo ideje munkahely valtason, nem erzem hogy megfeleloen fejlodnek, jo lenne ha lennenek olyan emberek mellettem, akik tudnak jol programozni. Egyebkent kb. 1 ev fejlesztes utan az ELTE-n levo kemeny 3db java-s targyat kb. kiraztam a kisujjambol, sajnos nem a suliban fogok megtanulni mindent, erre hamar rajottem.


