Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigrob

    őstag

    Sziasztok!

    Haldoklik a Teclast T10-em, keresem az utódját.
    Ez abban merül ki hogy random van amikor nem reagál semmire és sokáig kell hosszan nyomni a bekapcs gombot mire egyszer csak elindul, persze többszöri próbálkozás és van amikor 5-10 percet játszok ezzel.
    Kicsit meginogott a bizalmam az ilyen kínai noname tabok felé, de hátha tudtok valamit ajánlani a kiszemeltek helyett :DDD
    (nagyon szeretnék ipadet venni igazából, de a 4:3 miatt nem lenne a legjobb választás arra amire 99%-ban használom...)

    Szinte csak és kizárólag Plexen nézem a NAS-on tárolt tartalmakat, Disney+, Netflix stb.

    Leginkább újat szeretnék, de kínából rendelgetésben is benne vagyok ha sokkal jobban megéri, esetleg használt is szóba jöhet..

    Keretnek lőjjünk be max 200k-t.

    Kiszemeltek:
    Szeretnék 12" vagy fölé menni, igazából 2 tabletet találtam egész árukeresőn ami az összefoglalóban is szerepel:
    Samsung Galaxy Tab S7 FE 64gb (128-ast nem is találtam, lehet nincs is rá szükségem mivel csak streamelt tartalmat fogyasztanék rajta, esetleg valamiért megéri az 5g-st használni ha csak wifin lógna úgyis? Wifis: Snapi 778 vs 750G)
    Honor Pad 8 128gb

    Köszi a tanácsokat! :)

    Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

Új hozzászólás Aktív témák