Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz zolokas #82815 üzenetére

    És megjött, működik, nem kamu?
    Mert több fórumban is felbukkant ez a bolt, de senki sem mer rendelni, köztük én sem. Gyanúsan olcsó, lásd pl egy 400 ezres telefon 250. Vagy Galaxy A50 40-ért.
    Az is gyanús, hogy nem utánvétes. Csak előre utalásos a rendelés, én márpedig az életben nem utalok előre, hogy aztán fussak a pénzem után. A domain is gyanús, kb 1 hónapja jegyezték be Franciaországban, a felügyelete pedig egy panamai cég kezében van. A cím egy magánlakás, a telefonszám pedig titkos.
    Valószínűleg hamisítványokat forgalmaz. Vagy használt cuccokat. Ezeket máshol olvastam.
    Egy szóval marhára nem éri meg és a helyedben figyelném azt amit kaptam, nincs kizárva, hogy nem fog működni túl sokáig. Pár árnak utánanéztem a okostelefonos listából és még Kínából sem lehet úgy megrendelni a cuccokat, hogy a feltüntetett áron rentábilisan tudja eladni a termékeket.
    Ja és az Igazságügyi Minisztérium honlapján bár fent van a cég, de pl kiskereskedelmi eladásra nem jogosultak. Van jó pár profil bejegyezve a Titán Consulting kft-hez, de pont kiskereskedelmi tevékenység nincs.
    Szóval én nem rendelnék egy gyufát sem tőlük. De ha te megkaptad és működik a cucc, akkor szerencsés vagy.

Új hozzászólás Aktív témák