Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz tboy93 #71313 üzenetére

    Így van, én is örülök, hogy rátaláltam, ráadásul most mivel ennyire új gép, picit időtállóbbnak tűnik ilyet választani, ha már úgyis a felső kategóriában nézelődik az ember.

    Már épp kezdtem feladni a dolgot, hogy inkább marad a régi szeretett, profi Transformer Infinity-m, ha ennyire nincs manapság igényes, minőségi "prémium" tablet.
    De ha csak a specs-eket veszem alapul, már azok alapján megéri a cserét. (na persze, főleg, hogy csak fotónézegetésre, instára, meg pdf magazin olvasgatásra kell). De azért a súlya és a vastagsága is jóval biztatóbb az új "transformer"-nek:) Meg a 2K kijelzőtől is sokat várok, még, ha a hardvert nagyon nem is fogom kihasználni...
    Na mindegy, most már nincs visszaút, haverom elviszi ma este az Infinity-t, aztán jöhet az új csúcs- Zenpad...

    Jaj, ez az Infinity-féle szálcsiszolt hátlap de fog hiányozni...

    Az meg csak most tűnt föl a netes képek alapján, hogy brutális széles fekete "fogó" keret volt a Transformer-eken kihagyva, nehogy véletlenül a kijelzőt nyomkodjuk, míg a gépet tartjuk. Ez most úgy nézem, megszűnt, ennek megfelelően maga a gép is hiába közel azonos a kijelző mérete, szerintem sokkal kisebb lesz egy mai 10"-es tab, mint a régebbiek voltak. Meglátjuk...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák