- Honor 200 Pro - mobilportré
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- One mobilszolgáltatások
- Mobil flották
- iPhone topik
- Huawei Mate 50 Pro - blendemonda
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
-
Mobilarena
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
cidalain
veterán
válasz
tboy93 #71399 üzenetére
az a baj ezzel, hogy a tabletekben, laptopokban nincs video bemeneti jel csatlakozó. így egy másik eszköz képét nem tudod rajtuk megjeleníteni madzaggal. most nem tudom hogy widi-n keresztül működik e a dolog pl, de az egy nem túl jó átvitel, tervezéshez nem lesz jó szerintem.
az érintős monitor megint más téma, most így hirtelen árukeresőn láttam már 52-ért asus-t, de kiakadtam a csatlakozási felületeken: D-SUB, DVI, USB. és ezt így hogy? mi a pék fogja átvinni vissza a készülékbe az érintés jelét? D-SUB, DVI erre alkalmatlan. az USB?
Monitoros szaktopic, ha abba az irányba indulnál, itt kezdj -
cidalain
veterán
Huawei Mediapad M3 elég új, és elég ütős darab.
Samsung Galaxy Tab S2 VE is oké, de ez drágább kicsit (bár bőven a kereteden belül)Meg jön majd az Asus Zenpad S3, de ennek az idejét még homály fedi
Ezekből válogatnék leginkább.
A keretedbe még az LTE verziósok is beférhetnek, ha az számít. -
Lacc
aktív tag
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy az Android tableteket lehet úgy használni (összekötni PC-vel) mint egy érintőképernyős Monitort?
Van már egy mini pc és ahhoz kellene érintőképernyő, de mivel főleg fejlesztéshez kell, ezért gondolkodok inkább egy android/windows tabletben.Vagy inkább célszerű célgépként érintőképernyős monitort venni?
-
pipec
csendes tag
Sziasztok!
Szeretnék egy tabletet főleg netezéshez és filmezéshez, de azért egy kis játéktól se adja meg magát.
8 colos gépet keresek.100-150 között.
Lehetőleg itthoni garanciával beszerezhető legyen.
Tudnátok ajánlani valami jó megoldást?Köszi!
-
válasz
cidalain #71388 üzenetére
Köszi a választ. Az adott Snapdragon 210 egyébként jobb választás a Pixi-ben szereplő MTK MT8127-nél? Kevés helyen van egzakt adat erről, de úgy tűnik, inkább az MTK az erősebb.
@Metacska: Nekem most Lark-om van, Windowsos, 8 collos. Böngészéshez elég, olvasásra kicsi, szerintem.
-
cidalain
veterán
a +1GB ram sokat számít.
Ez a Lenovo még az előző széria, már egy ideje a piacon van (mondjuk a Pixi is), de megvehető ez is persze.(#71385) Drótszamár
Huawei Mediapad M3 típust is lesd azért meg, bár az akkuja ennek sem olyan nagy, mint amilyen az új Asusé lenne. Viszont nagyon bika a hardver. -
válasz
cidalain #71384 üzenetére
Ezzel a típussal mi a helyzet? Ez még éppen belefér az 50-es keretbe. Megéri a plusz pénzt a Snapdragon chipset, és a +1 GB RAM a Pixiehez képest? Én e kettő között vacillálok (a Pixie emagról már 32-ért vihető, edigitálnál 34).
Esetemben sem szempont a játék, inkább böngészésre, magazinok olvasására lenne használva a vas.
-
Drótszamár
őstag
Sziasztok!
Tabletet keresek minél nagyobb akkuval, lehetőleg nem túl gyenge hardverrel.
Lenovo yoga tab 3 tök jó lenne, erősebb hardverrel. Samsung s2 tök jó lenne normális akkuval.
Asus zenpad 3s lte tök jó lenne, ha lehetne kapni (7800-as akkuval).Merre érdemes még nézelődni? Google Pixel C ára már túl sok. Sony Z4 szintén
Ideális tablet:
Minimum 10 óra böngészés wifin.
4:3-as képarány (10, vagy 8 col)
Szép, világos képernyő.
3 gb vagy több ram. (lehet 2 gb is, de az már necces)
Nem túl gyenge soc.Van egy Taclast Air 3g-m, de max 5 órát bírja az akku. Már nagyon unom a gyakori töltögetést, és hogy dobálja a wifit.
Tudtok ajánlani valamit?
Egyelőre nem sürgős, még ráérek nézelődni. -
cidalain
veterán
válasz
sharkypeti #71383 üzenetére
Chuwi hi8, es Teclast x80 ket alaptipus, es ezek kulonbozo variansai (pro, ultra, power).
100-120 dollar kornyeken ha van eu raktaron. (Ha nincs akkor ertelemszeruen + afa)
Alapvetoen winesek, de van dual verzio is. Android only nincs. Jellemzoen Intel Atom Z8500 a soc bennuk.(#71380) Metacska
50-ert nincs jo 10-es gep.
60 korul kezdodik az Asus Z300M tipus 2 gb rammal. 1 gb rammal Alcatel pixi van, igaz ez 30 kornyeken van. Kozte nincs ertelmes versenyzo.
8" eseten a Lenovo tab3 8 lenne 40k korul, amiben mar van 2 GB ram. -
sharkypeti
aktív tag
-
cidalain
veterán
válasz
sharkypeti #71381 üzenetére
Lenovo tab3 8 40 környéke
Külföldi tabok intelesek, játékra korlátozottan alkalmas -
sharkypeti
aktív tag
Van valakinek konkrét javaslata 8"-os gépre, amin elmennek a közepesen gépigényes játékok is? EU raktáras külföldi beszerzés is lehetséges. Android kellene, 8"-os. Jó lenne, ha kijönne mindennel együtt 45 ezerből.
-
Metacska
aktív tag
Sziasztok!
Elolvastam az összefoglalót, de túl nagy a merítés. Az edigital pedig pont akciózik is, ezért jó áron elérhető rengeteg modell.
Mi minősül most best buy-nak 50e Ft környékén?
Elvárások:
- jó akkuidő
- lehetőleg 10-es megjelenítő
- IPS
- bővíthetőség
- korrekt grafikus chip, hogy játék esetén elviselhető teljesítményt nyújtson (bár nyilván ebben az árfekvésben csodát nem lehet várni).Egyébként átlagos felhasználásra kell.
Köszönöm előre is!
-
KubanitoS
veterán
Szerintem nincs. Az egyetlen hátulütője az, hogy nagyon kevés a tárhely. 1,5-2 GB használható a teljesből. Az SD kártya csak FAT32-es lehet, tehát nem fogsz tudni 4 gigánál nagyobb fájlokat rámásolni. Illetve sajnos a telepített programokat sem lehet gyárilag átmásolni az sd kártyára.
Ha a fentiek nem problémák, akkor nyugodt szívvel megveheted.
-
Kolty
aktív tag
SZiasztok.
Van ennél jobb szerintetek 10colosba ezen az áron?
https://edigital.hu/wifi-tablet/alcatel-onetouch-pixi-3-10-8gb-wi-fi-tablet-black-android-p403819 -
cidalain
veterán
válasz
Cseri0058 #71372 üzenetére
Sajna 7 colosban már nincs minőségi gép, 8-asban kell gondolkodnod.
Ami ez alatt van árban azok nem ennyire jók, vagy nem ennyire újak. A Samu S2 széria még kicsit drágább, mint 100. De ez a Huawei pont jó árban van, és nagyon utos, kb 1 hónapja lehet a hazai piacon, szóval új darab. -
Cseri0058
őstag
sziasztok
Nem tudom mostanában mik az új táblagépek. Jelenleg egy első generációs asus nexus 7-es tablet van használatban. Ez helyett szeretnék valami újat hasonló méretben olyan 100k-ig.
tudtok valamit ajánlani?
hosszútávra lenne szóval minél újabb kellene -
Sziasztok!
10-es tabletet keresek, elsősorban magazinok, PDF dokumentumok olvasására. Van egy kindle a családban, de havi magazinok megtekintésére az nem igazán alkalmas. A problémám az, hogy nem nagyon szeretnék áldozni rá, de azt gondolom, hogy az olvasás, mint olyan, nem is igényelhet túl nagy erőforrásokat. Játszani egyáltalán nem akarok rajta, böngészni alkalmanként.
A jelölteim az Onda OBook 20 Plus GB-ről, illetve a Alcatel Onetouch Pixi 3 10. Előbbi 50 ezer, utóbbi 35 ezer forint körül kelleti magát. Előbbi a lényegesen erősebb hardver (ide értve a 4 GB RAM-ot) miatt szimpatikus, utóbbi az ára, no és persze a magyar garanciális feltételek miatt jöhetne szóba.
Tehát az igények: ne legyen olyan lassú, hogy akadozzon például a főképernyők között lapozva, és egy dimag reader-t azért lehessen rajta használni. Ennyi.
Alternatívákat nagyon szívesen fogadok, de 40 ezer körül van az az összeg, ami még nem éri el a fájdalom küszöbömet, felette már csak akkor adnék ki tabletért pénzt, ha az nagyon indokolt.
-
Gabbana
aktív tag
Sziasztok!
HELP! 8 éves fiamnak kellene vennem Tabot. Válás miatt 50 kmre él tőlem, jó lenne suli után skypeolni.
Note3-amon játszik, az teljesen megfelel neki minden szempontból, viszont:
ha valami vadászos játékkal játszik, mindig azt látom, hogy nagyon közelről nézi a kijelzőt, hogy lássa a dögöket amik futnak felé, de eközben kancsallá válik ugye, amit észre sem vesz.
Szóval.. kéne valami nagykijelzős (?), tab skypera, meg egy kevés játékra. Jó garral, megbízható működéssel.
Játék nem túlzottan feltétel, szeretném a függőséget elkerülni. Viszont nem bánnám ha a videotelefonálás jól menne. Lakásból nem viszi ki, wifi elég, telefonkártyája, telefonja nincs.Legolcsóbbat keresem ami jó, ötvenezer fölé nem nagyon mennék.
Javaslat?
-
Quqesz
nagyúr
Nos egy kis jótanács azoknak, akik most akarnak venni tabot: sajnálatos tapasztalatom az, hogy az inteles csippel szereltek nem az igaziak. És bár egyes tesztekben lehet szebb számokat mutatnak, a való életben több velük a negatív tapasztalat. Mondom ezt egy asus z300C és z170 tulajaként. Sajnos az elvileg"gyengébb" snapi212 procis lenovo tab2 a10-30 kenterbe veri. Sőt a régi asus memopad hd7 is stabilabb azzal az mtk procival, ami benne van.
Szóval ha néztek tabot, akkor snapi v mtk procis legyen(van itthon egy samsung galaxy tab2 lite.....vmi rockchip v mi van benne, az is fostalicska)
-
balazs1011
aktív tag
válasz
cidalain #71363 üzenetére
Köszi, valami ilyesmire gondoltam én is.
Tehát ott ahol nem két év a gari akkor már sántít a dolog?Ezek közül [link] akkor egyiktől sem érdemes rendelni?
Kínai telefont Oneplus 2 - használok, és már nagyon sok kínai telefonom volt már, de eddig egyikkel sem volt semmi gond.
A samsungot meg iphone-t többet visznek vissza szervizbe. -
vilmaboy
őstag
Elnézést hogy ide írok, de nem találok tablet problémákkal foglalkozó topikot, a saját topikja meg elég halott.
Egy Lenovo ab 2 A7-10f tablettel van problémám a touch panellel. Amikor bekapcsolom a tabletet, akkor minden rendben van, de amikor a tablet elalszik, vagy alvó állapotba rakom, akkor ébredés után az érintő panel nem reagál semmire. Ezt a problémát csak a power gomb hosszan tartó lenyomásával, újraindítással tudom javítani. Miután újraindul a tablet, minden rendben van amíg el nem alszik újból.
Ismeri valaki a jelenséget és/vagy tudja a megoldást rá? Találkoztatok már ilyennel? Vagy esetleg meg tudjátok mondani melyik topikba vagy kinek írjak ez ügyben?
Válaszokat előre is köszi!
-
cidalain
veterán
válasz
balazs1011 #71362 üzenetére
Nem veletlenul.
Az, hogy telefonban mit igernek, az akkor lesz igazan ciki, ha megse szervizeliba samu a tabletet. Samunak megvann hogy melyik gyszamu tableteket ertekesitettek hivatalosan itthon. Es a samu magyarorszagnak nem kotelessege szervizelni a nem hazai eladasuakat, mert ezek a termekek nem vilaggaranciasak.
Az ilyen cegek jellemzoen alacsonyabb afaju eu-s orszagbol szerzik be a cuccost. Esetleg szlovak partnerceggel oda vissza vasaroljak egymas kozott, igy atverve mindketto orszag adohatosagat... -
cidalain
veterán
válasz
balazs1011 #71360 üzenetére
Ahivatalos forgalmazoknal vasarlva 2 evet kapsz mindegyik samu tabletre.
-
cidalain
veterán
válasz
balazs1011 #71357 üzenetére
nekem nem. például, ha beviszed Samu szervízbe gariidőn belül, és elhajtanak, akkor neked is problémát fog jelenteni. épp ezért kell tisztázni a bolttal, hogy mi a tényállás. biztosan nem azért olcsóbb 25 ropival, mert a nagy multik lenyúlják a pórnépet, bezzeg a kisvállalkozás inkább nem eszik semmit, csak, hogy tőle vedd, az a lényeg.
egyértelműen a T585 a legjobb a felsoroltak közül.
Aztán a Huawei. Ezután T555.(#71354) zsoltzsolt
és valóban úgy tűnik. azt gondoltam, az LTE verzióba belepaszíroztak 2 GB-ot. láttunk már ilyet.
viszont pár magyar bolt kínálatában 2 GB-osként szerepel. ez így elég félrevezető volt nekem is.
nagyon úgy néz ki, hogy a wifi only és az LTE verzió is csak 1 GB-os. -
HyoRemix
csendes tag
Szerintetek, ha a Samsung bejelenti az MWC 2017-en február végén az új Tab S3-at, vajon mikor lesz forgalomba helyezve?!
Illetve alapból kiadja az összes típust, vagy az LTE csúszhat pl?
Van vmi ilyen tapasztalat a múltból?
Köszi! -
cidalain
veterán
válasz
balazs1011 #71352 üzenetére
ez a Samsung hivatalos viszonteladónál 110 körül van.
Valószínűleg az adott helyen szürkeimportos a gép, helyi bolti 1 év garanciával -
Lacielvtárs
nagyúr
válasz
balazs1011 #71352 üzenetére
ismét szubjektív véleménye írok, de az új laptoppal is óvatosan, mert ezek az új laptopok teljesítményben elmaradnak, a rég megszokott laptop teljesítménytől.
mostani U végződésű cpu-kkal szerelt laptopok teljesítményét egy komolyabb mobil simán beéri, sajnos -
cidalain
veterán
válasz
balazs1011 #71346 üzenetére
ez a keret csak 8"-os tabokra elég, ez jöhet szóba
Lenovo tab3 8 TB3-850M
Asus Zenpad 8 Z380KNL
Lenovo Yoga Tab3 8"
Mindegyik 4G képes, és 2GB ram van bennük. átlagos gyorsaságúak. a csúcsgépek ebben a méretben is 100 fölött vannak.10" esetén mégis van egy ami beleférhet a keretbe, de nem mai darab már
Lenovo TAB2 A10-30 X30L
A következő 10-es versenyző már 110-be kerül:
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (SM-T585)
És ezek is teljesen átlagos erősségűek, átlagos feladatokhoz, nem hardcore játékhoz pl -
Lacielvtárs
nagyúr
válasz
balazs1011 #71348 üzenetére
ez az én szubjektív véleményem, de olyan 100-120 ezer között érdemes nézelődni, ha 10 colosban gondolkodsz
az LTE tudás alapból 10-15 ezres felár -
balazs1011
aktív tag
válasz
Lacielvtárs #71347 üzenetére
és mennyivel hajlik el a dolog?
-
Lacielvtárs
nagyúr
válasz
balazs1011 #71346 üzenetére
szia, tapasztalatból mondom:
"50-70 ezer <<<--- itt hajlik el a dolog ...
8-10" képátló
WiFi és LTE képes legyen
Nagy akku legyen benne
GPS legyen benne"szerintem áldozz kicsit többet rá, meg fogja érni
ui.: nem sokára jön a hozzáértő kolléga és mondja majd a jókat, én is rendszerem figyelem miket ajánl -
balazs1011
aktív tag
Sziasztok.
50-70 ezer közt keresek tabletet.
8-10" képátló
WiFi és LTE képes legyen
Nagy akku legyen benne
GPS legyen benneNagyjából ennyi ami fontos lenne, de meghallgatok minden opciót.
Még csak ismerkedek a tablet világgal.
Segítséget előre is köszönöm. -
cidalain
veterán
Z170-ről írtam hogy harmatos, és túlárazott.
a T285-öt hol láttad annyiért, én 60 körül látom?upd: ja látom kis GSM boltokban adják ennyiért. itt a garanciára kell figyelni, előfordulhat hogy a készülék szürkeimportos, így a 2 év gyártó garancia nem biztos hogy vaonatkozik rá, vagy úgy vonatkozik rá, mint a hivatalos viszonteladótól vásárolt esetében.
-
cidalain
veterán
Valóban, a Lenovok ezt nem tudják, a 8-as sem amit írtam.
Viszont ha ez fontos szempont, akkor nem marad más választás, mint az Asus. Ami nem refurbként 50-ért szerintem drága.
A Samu SM-T285, ami még 7-es, és jó is, 4G meg Glonass is, de annak meg horror ára van.
Asus Zenpad 8 Z380KNL, de ez is már 60 fölött van. viszont legalább 2GB ram van benne -
cidalain
veterán
harmatos. az Intel Sofia soc nem egy erőgép.
Egy Lenovo TAB3-710I szerintem jobb választás, kijelző ugyanolyan kis felbontású, soc jobb, és olcsóbb is.
Az Asus teljes áron (50-ért) szerintem rablás, refurbishedként 35-ért is még sok, ha megnézzük hogy a Lenovo eleve ugyanazt tudja 30-ért.8"-ban lenne jó választás, 4G is lenne, ráadásul 2GB ram, viszont picit az összeghatár felett van (54k)
Lenovo IdeaTab3 A8 TB3-850M (ZA180020BG) -
BBéci
legenda
Sziasztok!
7 colos tabletet keresek, követelmények:
WiFi
3G (esetleg 4G/LTE)
GPS, GLONASS
Ár maximum 50000 Ft.
Asus Zenpad C7 Z170-ről mi a véleményetek? -
cidalain
veterán
-
cidalain
veterán
válasz
Thomas16 #71329 üzenetére
Letezik dual os verzio is a hi8 probol, igen!
Hogy epp kaphato e valahol, az masik kerdes.
Gearbest, banggood kinalatat is nezegesd, ott is szokott lenni.(#71331) HagaNRG
Szurkeimportban azert lehet hogy lesz korabban is. Ezt a magyarorszagi forgalmazasra kell erteni, gondolom, amit mondtak neked. -
HagaNRG
őstag
Asus Zenpad 3S 10
Hosszas oda-vissza telefonálgatás után az Asus magyar képviseletének legfelsőbb köreiből azt az információt kaptam, hogy hivatalosan a forgalmazása az aktuális csúcs- Asus tabnak valamikor május-júniusra várható.
Szóval hiú ábránd volt még a február végi előrejelzés is.
Ezek alapján én nagyon sajnálom egyrészt a történetet, másrészt attól is elnézést kérek, aki esetleg velem együtt felbuzdulva beleélte magát a Zenpad 3S-be. -
han_lev
senior tag
válasz
cidalain #71328 üzenetére
Az Ondát, meg a Teclastot néztem én is.
Csupán az a bajom velük, hogy szinte mindegyig Inteles (bytrail Z) amit az intel lassan leépít, és szinte mindegyik dual bootos, vagy windowso (amit szerintem ilyen használatra bűm volt befogni, mert 32 gigás rommal büntet, ha meg nagyobb (64 gigás) akkor meg derágább. Android pedig intelre.... hát ... nejó..
No és hát a "tréfa", az nem tréfa. Persze sok megoldás van, hogy ne tréfáljanak meg egyes webáruházakból (minideal, tinydel, speemal, dearbeszt) de lehet hogy akkor már az alcor itthonról....még egyszer nagyon köszönöm.
-
cidalain
veterán
válasz
han_lev #71327 üzenetére
Nagyjából akkor képben vagyok.
3:4 arányú kijelzős tab már nem divat, itthon ennyiért jó hardverrel kizárt hogy találsz újonnan.Kínából a Teclast X98 szeriát lehetne megnézni, esetleg az Onda V919 szériát. ezek 9,7"-osak. Viszont kiépítéstől függően 150-250 dollár körül vannak, és csak a drágábbakban van 4 GB ram, az olcsóbbakban csak 2 GB van. És már a 150-es is a költséghatárodon van, és ha nem tudod EU raktárból venni, akkor még rájön egy rakás Áfa, ami saccperkb +10-15000 Ft.
Kisebb 7,9-es meg abszolúte nincs értelmes kivéve a MiPad 2, de az is költséghatáron, vagy felette van.
-
han_lev
senior tag
válasz
cidalain #71308 üzenetére
Szia!
Köszi a választ.
Ipad mini méret körül 3.4 átlóval már elégedett lennék, billenytyűzet nem szükséges, nem gépelésre kell (arra ott a noti)és az ár: háát: ugye a legjobb ár/érték arány fontos, de 40-50 környékén esetleg adnék érte (de csak ha jobb mint egy használt ipad mini2)
-
Thomas16
tag
Hi!
Ez a tablet dual OS-es?
Van rajta Android is? -
HagaNRG
őstag
Itt egy Samsung Galaxy-Ipad Air és Zenpad összehasonlító vid:
-
válasz
HyoRemix #71322 üzenetére
Eladnam, vennek helyette egy oneplus3-at
Nem ismerem a sony tabletet, de az altalanos tapasztalataim nem jok a sonyval. Autohifi fronton is beka picsaja alatt vannak, pedig regen ott is volt par jo cuccuk (sony 7750 pl.) Egy csucskatos Z ultranal az, hogy behal a wifi, aztan a kijelzo, a gyari frissites letolthetetlen, nalam nem elfogadhato
Persze lehet valakinel tok jo, en csak azt mondom, hogy mostansag tul sok sony-s problema merult fel ismerosi korben es emiatt en biztosan mast valasztanek helyette.
-
HyoRemix
csendes tag
válasz
tboy93 #71320 üzenetére
Ez már megint sok mindentől függ... Nekem van Z3M-em is, és tökéletesen működik, nagyon frankó a teló, úszni is szoktam vele, gond sincsen pedig már nem 1 éves, hw sw téren is király, gyorsan frissítik, stb-stb... de tán tablet topicnál a Z4-et nem biztos h tapasztalat nélkül szidnám
Ha véletlen ingyen adják, akkor küldd el nekem, majd én használom...
-
válasz
HyoRemix #71318 üzenetére
Sony nalam mar nagyon reg elasta magat minden téren. Ingyen se kene. A telefonjaik hulladekok, nem csak a moddolt droid, de hardveresen is szethullanak, anyamnak es havernak a z ultraja is igen hamar feladta a harcot. De ott a playstation, a 3-as szeria slim valtozata konkretan megfott jatek kozben
-
HagaNRG
őstag
válasz
HagaNRG #71317 üzenetére
Azért fej-fej mellett nem mondanám meg, hogy tutira igényesebb az új gép a matt hátlappal. (állítólag azért az is fém legalább, nem műanyag.)
Az új ZenPad 3:
Ez a régi Infinity:
Ez pedig az aktuális, bőrhatású műanyag Zen. (nekem ez is nagyon szimpatikus élőben)
Na, most ott tartunk, hogy nekem a háromból a legrégebbi a legvonzóbb, aztán a műanyag, aztán a legújabb, legdrágább..
-
HyoRemix
csendes tag
válasz
tboy93 #71313 üzenetére
Jó és szép az az asus, de LTE verziója (Z500KL) megint nincs itt pl...
Ott van, hogy jövő hónapban remélhetőleg bejelentik az S3-at, ami viszont ha az elődje elérte kb a mostani Asus teljesítményét, akkor biza odaveri azt...
Ha már nagy kategóriát nézünk, akkor milyen jó lenne egy új Sony is, de hát a Z4 még így is annyira szép darab
Én is márkahű vagyok/lennék, de nem hiszem, hogy annyira nagyon ott lenne az Asus, de igen szép darab -
HagaNRG
őstag
válasz
tboy93 #71313 üzenetére
Így van, én is örülök, hogy rátaláltam, ráadásul most mivel ennyire új gép, picit időtállóbbnak tűnik ilyet választani, ha már úgyis a felső kategóriában nézelődik az ember.
Már épp kezdtem feladni a dolgot, hogy inkább marad a régi szeretett, profi Transformer Infinity-m, ha ennyire nincs manapság igényes, minőségi "prémium" tablet.
De ha csak a specs-eket veszem alapul, már azok alapján megéri a cserét. (na persze, főleg, hogy csak fotónézegetésre, instára, meg pdf magazin olvasgatásra kell). De azért a súlya és a vastagsága is jóval biztatóbb az új "transformer"-nekMeg a 2K kijelzőtől is sokat várok, még, ha a hardvert nagyon nem is fogom kihasználni...
Na mindegy, most már nincs visszaút, haverom elviszi ma este az Infinity-t, aztán jöhet az új csúcs- Zenpad...Jaj, ez az Infinity-féle szálcsiszolt hátlap de fog hiányozni...
Az meg csak most tűnt föl a netes képek alapján, hogy brutális széles fekete "fogó" keret volt a Transformer-eken kihagyva, nehogy véletlenül a kijelzőt nyomkodjuk, míg a gépet tartjuk. Ez most úgy nézem, megszűnt, ennek megfelelően maga a gép is hiába közel azonos a kijelző mérete, szerintem sokkal kisebb lesz egy mai 10"-es tab, mint a régebbiek voltak. Meglátjuk...
-
válasz
englishman #71315 üzenetére
Vedd az ujabbat. A regivel volt gond, ha lefrissitetted, mert a frissites bugos szar. Az ujon alapbol 5-os droid van, azzal talan nem lesz gond. Illetve 16-os belso tarhely ami meg mellette szol.
-
englishman
csendes tag
Sziasztok!
Egy Lenovo IdeaTab A7-40 A3500 tabot használtam 4.4 KitKat-el 2014. szeptembere óta, megvoltam vele elégedve a hangzást leszámítva (elég gyér volt a hangereje), napi szinten rengeteget használtam böngészésre, videók nézésére, e-mailezésre. Tegnap beadta a kulcsot, így elkezdtem nézegetni ugyanebből a márkából a Tab3 7 Essential típust. A fórumot olvasgatva többen írtátok, hogy a rajta futó 5-ös android tud kellemetlenségeket okozni (belassulás, stb.). Mit gondoltok, jobb vétel lenne ilyen szempontból az eggyel korábbi, IdeaPad A7-10 ADAM tablet, amelyen gyárilag 4.4 KitKat van? -
-
cidalain
veterán
Az alcatel 10 colos, a lenovo 7. Ez dontson, hogy tulajdonkeppen mekkora is lenne neked jo.
(#71305) han_lev
Keretosszeget nagyon jo lenne ismernunk, hogy valaszt adhassunk(#71306) CskSimánGabi
Osszetett feladat. Androidot nem ugy kell telepiteni mint a wint. Minden keszuleknek megvan a sajat androidja. Igy elso lepes beszerezni azt ami a tiedre valo. A gyarto oldalan kellene megkeresni. (Kis gyartok eseteben mar itt problemaba utkozik az ember). Ha nincs meg a hozza valo rom, akkor megette a fene, nincs mit csinalni.
Ha megvan akkor lehet tovabmenni, jellemzoen a rom mellett van leiras is hogy hogyan kellene csinalni. Az, hogy rootolt e a keszulek vagy sem, az ilyenkor nem szamit. -
#10234880
törölt tag
Hali. Valaki erre valamit?
-
han_lev
senior tag
Sziasztok!
remélem nem lesz ostoba kérdés, de megpróbálom összefoglalni.
Ár-érték arányban keresem a legjobb tabletet, amit akár kinából is rendelhetek.
Nem gond, ha kevésbé ismert márka, csak megbízhatóbb legyen.
Erős hardwer, stabil rendszer.
Jó lenne legalább 3 gb ram.
Rom-ból elélek 16 gb-on, ha bővíthatő sd-kártyával.
nem baj ha MTK procis, nyolcmagosak erősek, ha 4 magos, akkor azért legyen erőss.wifi, bluetouth, 3g nem szükséges (bár ha van, nem gond)
8-10" között, 3:4 es képátló arány kellene, a 16.9-est nem bírom.Tudtok valamit ajánlani?
-
cidalain
veterán
válasz
HagaNRG #71303 üzenetére
Az egyetlen, ahova nem irjak ki hogy a ternek nem elerheto, a termek nem rendelheto. Nagyon gyanus egyebkent, hogy tok sok helyen ott van, csak PC boltoknal, de sehol sem rendelheto, nincs raktaron (valszeg a notebook.hu-nal sincs egyebkent)
Felraktak mindenhova, valoszinuleg mert jon a szallitmany, es kell a vevocsalogato elhelyezes a weboldalon.
Az is fura hogy csak PC boltoknal van ilyen a kinalatban nagy aruhazaknal nincs (azoknal sem, akik az Asus hivatalos viszonteladoi)Lesz, az biztos, de most meg nem tudod megvenni sehol szerintem
De egy probat meger. Jobb mint a huawei m2, es a samu sm-t580, boven megeri (specifikaciok alapjan) Rendeld be notebook.hu-rol, kivancsi lennek van e nekik mar, vagy csak a szajuk jar -
Kolty
aktív tag
Amúgy 35.000. ft.alatti tabletek valamelyikén van külön töltő is, h pl ha valami rá van csatlakoztatva is lehessen tölteni?
-
w.miki
veterán
válasz
cidalain #71299 üzenetére
köszi.
Közben visszaolvastam 200-at, és valóbán már ajánlottatok 30e alatt TAB-okat:
Lenovo TAB3 7 Essential Voice 3G ZA0S0006BG 27e SIM kártyás?
Lenovo TAB3 Essential A7-10F ZA0R0089BG 27e 16GB?
Lenovo IdeaTab A7-10 59-434734 25e 8GB
Alcatel ONETOUCH PIXI 3 (10) WIFI 31e 8GBValóban csak 2eFt-tal több a 16GB-os változat, a kérdés az, hogy az optimalizáció is sikerült úgy, mint az olcsóbb, bevált típuson?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- MacSzerez.com - iPad Pro 12.9" / M2 / Ezüst / Wifi / 256GB / Garancia
- iPad 10th gen (2022) - Silver - 64GB - WiFi - BONTATLAN
- XPLORE TECH IX104 C6 ipari tablet eladó 4. gen. I5 4 X2900 Mhz, 8GB DDR3,128GB SSD, WIN10, jó akku
- Bontatlan Új M2 M4 IPAD PRO 2022 12,9 128GB - 256GB Wi-Fi Azonnal DEÁK TÉRNÉL Átvehető.
- iPad 2025 (11. Gen) 11" 128 GB / 256 GB WiFi meg Cell - Minden szín - bontatlan - 1év garancia
- Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
- iKing.Hu - Honor Magic 7 Pro - Black - Használt, karcmentes
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i7-6G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD I HDMI I W10 I CAM I Garancia!
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone SE (2016), Apple iPhone SE2 (2020), Apple iPhone SE3 (2022)
- Wacom Cintiq DTK-2260 - Digitális rajztábla
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged