Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hun_gery

    aktív tag

    Az előző, meglehetősen agyatlan, óvodás, és semmire nem jó, valamint minden konstruktivizmust nélkülöző ipad-android tábla flémhez egy kis adalék (az _én_ szempontrendszerem):
    nálam fontos, hogy ez kézben utdjam tartani kényelmesen a gépet, a másikkal lapozzak (ebook)
    ERRE nem jó egy 8-10"-os tábla sem, tehát marad a 7".
    Irodai alkalmazásokat nem nagyon szerkesztek rajta, de ha igen, hát kibírom.

    Kedves aag!
    Akkor én mit tegyek?
    ne vegyek táblát, vagy növesszem meg a tenyerem?
    Ha pedig úgy gondolod, hogy egy dell streak 7 hc3.2-vel szar, lassú, akkor gyere el, nétd meg a saját szemeddel, hogy NEM AZ.
    És ez igaz a mostani 60k-nál drágább márkás táblákra (volt pár kínai csodám, azok is szépen teljesítettek játékok alatt is, és itt nem csak a mérgesmadarakról beszélek, hanem olyan címekről (Gameloft) amik kijöttek mindkét platformra)

    Egy 20-30 ezres kínai csoda pedig alternatíva _lehet_ valakinek, akinek pl. egy ebook olvsása, mp3, avi apróbb logikai játékok futtatása a cél, nem a 4-6-8-12 mag, meg a 1-2-4-8GB ram.

    Szóval kedves aag!

    Köss belém! Szedd ízekre amit mondtam, cáfold meg minden szavam, DE!
    ELŐTTE gondold át, hogy _nem mindenki_ a te szempontrendszered szerint él (szerencsére).

    [ Szerkesztve ]

    Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

Új hozzászólás Aktív témák