Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viharhozo

    addikt

    Ket nyugdijasnak keresnek tabletet.

    1. Az elso eleg sokat hasznalja a Galaxy Tab S 10.5-omet, de kicsit overkillnek ereznem, ha olyat kapna. A 9-10" mindenkepp feltetel, a panel jo lenne, ha legalabb full HD lenne (rosszabbat nem lattam, nem tudom, mennyire gaz ilyen mereten az 1280*800. Ha elviselheto, akkor lehet az is). Jatszani nem fog rajta, netezesre, videonezesre kene. Csak olyan erdekel, ami gyari allapotaban teljes erteku, nem fogok semmit mokolni rajta, h jo legyen. A bo keret 100k (nem baj, ha olcsobb), csak szamlas, magyar garancias johet szoba. Az iPad Air-t akciozzak, az is felmerult bennem opciokent, csak nem tudom, mennyire fogott ki rajta az ido vasfoga.

    2. 4,5"-os telefonon szokott netezni, ezt szeretnenk kivaltani vmivel. Szinten csak net+facebook, es szinten csak olyan erdekel, ami gyari allapotaban is hasznalhato. Meretben sztem a 7-8" is eleg lenne, de fontos, h tisztessegesen ossze legyen rakva. A bo keret brutto 75-80k (nem baj, ha olcsobb), szamla, garancia szinten kell, eddig minden elektronikai eszkoz tonkrement a kezeben. Szinten nezegettem az iPad Minit 2-ot is, lehet, h karacsonyra becsuszik erre a kornyekre.

    Kösz!

    Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Új hozzászólás Aktív témák