- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Milyen okostelefont vegyek?
- Utcakép banánnal: félrecsúszhat a Google Térkép fókusza
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
-
Mobilarena
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
ZCoyote
őstag
válasz
bambano
#11272
üzenetére
Ha "csak" ennyi a különbség és csak a rendelkezésre a szempont más nem, akkor valóban az asus a jobb megoldás.
Ha sikerül beszerezned az alaplapot és utána valamelyik részalkatrész fosik be akkor tényleg egyszerűbb venned hozzá másikat.
Még az lehet a kérdés, hogy mennyire lesz terhelve a gép? Mert ugye nem mindegy, hogy milyen hűtés van benne, melegedés, stb. Azért egy ibm szerver gondolom többek között erre is fel van készítve/kialakítva.
Volt olyan gépem aminek felszálló repülőgép hangja volt viszont az ipari ventik küldték is a huzatot."tudod, rendes gép az, amit a gazdája nem bír felemelni"
Volt szerencsém. Pl. egy ML370-G5-ös, 2x850W táp, 6xSAS diszk, Ultrium mentő, stb. nyalánkságok. Az mondjuk tower volt de gerincroppantó. Nagyrészt kiskocsival vittem de leemelni és a helyére berakni így is finom volt. Egyedül az ezekben a jó, hogy nem költözködnek túl gyakran. A szünetmentesről meg ne is beszéljünk

Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Milyen alaplapot vegyek?
- OLED monitor topic
- Elektromos autók - motorok
- Haditechnika, harcászat
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Feketelista, avagy a rossz boltok topicja
- További aktív témák...
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- Antivírus szoftverek, VPN
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- 209 - Lenovo Yoga Pro 7 (14APH8) - AMD Ryzen 7 7840HS, no GPU
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3818
- HIBÁTLAN iPhone XR 64GB Red-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4490,100% Akksi
- Ingyen elvihető hibás/törött TV/monitor
- Kolink PCIe 5.0 x16 Riser kábel 90 -os hajlított csatlakozóval (300 mm)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


