- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Hamarabb hajtogathatod az iPhone Foldot, mint vártad
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Így néz ki és ekkor startol a Honor 600 Pro
- One mobilszolgáltatások
- Fotók, videók mobillal
-
Mobilarena
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
atesss
#11035
üzenetére
Vagy befloppyzod a sata drivert, vagy a telepítőbe integrálod. Utóbbit vagy megcsinálod magad, vagy letöltesz egy kész telepítőt, van egy rakás olyan torrent, ahol nem nyúltak bele a telepítőbe más téren, csak a driverekkel látták el.
Sajnos semmi más megoldás nincs rá, csak az, hogy IDE módban telepíted, felrakod a sata drivert, majd pedig átváltod bioszban ahci-re, vagy beintegrálod a drivereket.A gparted meg utolsó emlékeim szerint alapból nincs fent az Ubuntuban, azt nem tudom, hogy live módban lehet-e valahogy használni. Azt meg, hogy éppen mi az elsődleges és nem elsődleges partíció, sosem figyeltem, a partícionálok megoldják ezt. A felrakott oprendszer meg gondolom úgy is átállítja magának, ha nem tetszik, amit kap.
Régebben 3 oprendszer volt a gépen és 3 bootmanager egyszerre, esetenként még több vinyóra elosztva is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Milyen egeret válasszak?
- Le Mans Ultimate
- Szomjan halunk, míg az AI dolgozik
- E-roller topik
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- E-book olvasók
- Formula-1
- További aktív témák...
- iPhone Xr 64GB 100% ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR Gyűjtői darab (3hónap Garancia)
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel eladók garanciával, számlával! Upd. 04.07
- Legion 5 GAMING Notebook! 16" OLED / RTX 5070 / Ultra 9 275HX / 32GB DDR5 / 1TB NVMe! BeszámítOK
- Lenovo ThinkPad T14S Gen1 Ryzen5 4650U Refurbished - Garancia
- Új HP 15 Victus FHD IPS 144Hz i7-13620H 4.9Ghz 10mag 16GB 1TB SSD Nvidia RTX 5060 8GB Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

