- Samsung Galaxy S24+ - a személyi asszisztens
- Google Pixel topik
- A Galaxy Z Fold7, minden színben és oldalról
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- Külföldi SIM-ek itthon
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
Mobilarena
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
-
(rögzített hozzászólás)
Figyelem!
Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!
Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)
Új hozzászólás Aktív témák
-
jano_77
nagyúr
válasz
tsiga18 #258696 üzenetére
E szerint az összehasonlítás szerint a WD-ben van 256 MB
-
Taragas
aktív tag
válasz
tsiga18 #255010 üzenetére
Az igen. Mennyi volt, akkor 60k? Vicc az egész... Ebből már más tizeseket veszek ki kötvényboltbòl, vagy a jelenlegieket húzom fel még jobbra, jobb felszereléssel. Főleg az basz fel, hogy úgy cwztünk, hogy nem volt olyan érzésem, hogy valami tank hiányozna nekem oda. Volt hogy chieftaineseket vertünk el hulldown pályán. De ha marha jò napunk volt, sem tudtunk előrébb kerülni a listán, mert csak 1 csapat ment a klánbòl, és több embert nem tudtunk összeszedni. Csak az a klán tud érvényesülni, ahol jò pár csapat pörög egyszerre nagy tankállománnyal(vagy superunicumok, és mindent nyernek). De ìgy azon kaptuk magunkat, hogy most pár plusz tankért törjük magunkat, azt közbe teljes tankállománnyal tudtunk menni kb. Közbe tök felesleges, mert tankot szerezni lehetetlen. A licit meg túl van tolva. Ezt át kéne alakìtani a wgnek de gyorsan. Olyanra mint rohamnál. Max a skin változzon, de legyen esélyed magára a tankra. Vagy egy folyamatos klános boltot behozni, ahol kötelesség útja pontokkal tudsz fizetni. Ez a klános rendszer a jelenlegi formájában csak demotiválò semmi más(főleg miòta szétcseszték a kötelesség útját....
-
Stigma.HC
senior tag
válasz
tsiga18 #106673 üzenetére
Kicsit túllihegik egyesek ezt a dolgot, most még finoman is fogalmaztam. Ha az ilyeneknek 100 posztjában lenne legalább annyi hasznos info mint ebben az maga lenne a világ nyolcadik csodája.
Engem nem érdekel hogy ki mikor hol ír ilyen posztot, ha abban nincs sértő de mégis építő jellegű másokat segítő írás akkor felőlem jöhet bátran. Aki meg nem akarja az ilyen posztokat azon nagyon látszik kicsinyes, önző jellemvonása. -
-
mrszitya
senior tag
-
Stigma.HC
senior tag
válasz
tsiga18 #92851 üzenetére
Észrevételét, panaszát kivizsgáljuk és az eredményről értesíteni fogjuk! Ezúton is köszönjük, hogy észrevételeivel segíti munkánkat!
Egyébként gyanítom te vagy csigabeka nevű tag a V4D klánból. Sértődöttségből a csapat érdekeit feladva kitárazni ezért a játékosra és ezzel szintén elősegíteni a vereséget szintén nem szép dolog hasonlóan szép szavak kíséretében persze
Hát kell ez a feszkó kérem szépen?
Béke veletek!
-
PR0JECTNR56
addikt
válasz
tsiga18 #92856 üzenetére
Kezeld őket derűs cinizmussal, lehet nekik is rossz napjuk volt és a butthurt unicum player könnyeknél nincs is szebb.
Visszatérve az érdemi információkra, íme a 9.8-as HD modellek páncélzatváltozásai, akadnak köztük érdekes dobások, többek között a SuperPershing-nél is lemodellezték végre a tényleges frontpáncélt ahogy elnézem.
-
Angel1981
veterán
válasz
tsiga18 #50770 üzenetére
Negatív.
Ott a KV-5, mellé szerintem nem sok értelme van egy KV-4-nek - bár az igaz, hogy szerintem minden nemzet "megérdemelne" egy kedvezményes MM nélküli, viszonylag tápos T8-as prémium vasat, mint a németeknél a Löwe, meg az amcsiknál a T34.#50775 LBandi: erre nem is gondoltam, de tök logikus!
#50776 Djuree: akkor tényleg lehet, hogy komolyan gondolta - nem az első, és nem is az utolsó furcsa gondolatmenet ebben a játékban.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Hálózati / IP kamera
- Autóápolás, karbantartás, fényezés
- Autós topik
- Samsung Galaxy S24+ - a személyi asszisztens
- Google Pixel topik
- E-roller topik
- Végleges a HDMI 2.2-es verziója
- További aktív témák...
- Új MSI KATANA 17 Gamer Tervező Laptop 17,3" -35% i7-13620H 10Mag 16/1TB RTX 4060 8GB FHD 144Hz
- Apple Iphone 13 128gb csillagfény színű OLCSÓN . Csere/beszámítás
- OnePlus Pad 2 + OnePlus Pad 2 billentyűzet + Extrák
- AKCIÓ!!! GAMER PC: Új i5-14400F +RTX 4060/5060/4070/5070 +Új 16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA! 50 FÉLE HÁZ!
- HP EliteBook 855 G8, 15,6" FHD, Ryzen5 PRO 5650U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11, ( olvasd végig )
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iKing.Hu - Xiaomi 14 Ultra - Ultra White - Használt, karcmentes
- Bomba ár! HP ZBook 15 Studio G3 - Intel Xeon I 32GB I 512SSD I 15,6" FHD I Nvidia I Cam I W10 I Gar
- Csere-Beszámítás! PowerColor Red Devil Spectral White RX 9070XT Videokártya! Bemutató Darab!
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest