- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Hatalmas kedvezménnyel nyit az Ulefone új csúcsmodellje
- Jól néz ki a világoskék iPhone 17 Air
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- iPhone topik
- Honor Magic V2 - origami
- Sony Xperia 1 VII - Látod-e, esteledik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Okosóra és okoskiegészítő topik
Hirdetés
-
Mobilarena
Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#17803776
törölt tag
válasz
Lauda #165643 üzenetére
Nem a forgalmazó határozza meg az árakat hanem a Seiko. Van egy ajánlott eladási ár azt nekik be kell tartani, seiko most emelt árakat ezért a boltba is kellett.
Ha hiszitek ha nem a boltba az eladók is mérgesek voltak amikor mondták nekik, hogy mi mennyi. Van ami 20 ezret emelkedett, van amit felfele kerekítettek és így 700ft-al lett több az ár. -
7s26c
őstag
válasz
Lauda #165643 üzenetére
nem ők határozzák meg az árat, ki van jelölve. sztem ezt ők is érzik, hogy aki erre vágyik az inkább más forrásból lát hozzá mostantól. az a baj, hogy ha veszel egyet mondjuk gari nélkül, el sem indul, kap egy teljes szervízt , akkor vagy a felénél. eladásnál sem fizeti ki senki a többletet, persze skx 007-et elsősorban "örökre " vesz az ember fia. sztem.
-
fagyalllo
őstag
válasz
Lauda #164789 üzenetére
Ha ajánlunk valamit, akkor azt azért tesszük, mert van vele tapasztalatunk, megbízható, eredeti, jóízű, gazdaságos, hazaszerető, jól szop, felesleges 6x rákérdezned hogy biztos így van-e.
Anyagminőség és szerkezet tudása megegyezik, a búváróra tokozása nyilván masszívabb és az SKX kidolgozása is finomabb valamivel, nem véletlenül drágább.
-
berigazek
őstag
válasz
Lauda #164392 üzenetére
Nincs mit (OFF....soha nem felejtem anno egy 128 Gb-os pendrive-ot vettem Szingapúrból.38 óra alatt a kezemben volt (hogy csinálták nem tudom,de hibás volt és visszaküldtem nekik 48 óra alatt nekik is a kezükben volt) a posta ma lassúbb,mert túlzsúfoltak nagyon,de paypal vigyáz ránk
-
terra052
őstag
válasz
Lauda #164032 üzenetére
Ha nincsenek elvi problémáid azzal, hogy egy 30USD értékű szerkezet nem hozza a 8-10x árú svájci szerkezetek egyenletességét (és nem a pontosságról van szó), csak szeretnél egy egyszerű, de jó automata szerkezetet olcsón, akkor ne tétovázz, 26, 36 mindegy.
Az általános ellenvetés (majdnem mást írtam) az szokott lenni vele, hogy hektikusan jár, egyik nap +3mp, másnap -8mp... Ha tudsz ezzel élni, havi átlagban simán hozzák a napi +/-5mp körüli értéket, ha nem, bármelyik órás(tanuló) beszabályozza neked.
Mondon ezt egy dobozravaló 7s26 tapasztalatából -
squir
aktív tag
-
yodamastah
őstag
-
pulutodurumo
őstag
válasz
Lauda #163982 üzenetére
Persze hogy ua. típusszámok egyeznek. Többire 10 hsz-el feljebb.
-
g0n21
senior tag
válasz
Lauda #163651 üzenetére
Tudom, most én leszek a paraszt, de erről ha felirat sem lenne rajta, lerína, hogy nem Citizen.
Már a képen látszik, hogy lényegesen kevésbé kidolgozott. Az élek, a számlap, a lünetta, minden olyan....
Miközben vannak szépen kidolgozott Edifice darabok, ez nagyon elnagyolt... -
krx21
nagyúr
válasz
Lauda #163621 üzenetére
Nekem van jó néhány Citizen-em, mindegyik oda üt ahova kell... De simán lehet olyat kifogni, amelyik nem.
Én ezt nézem meg elsőnek egy órán...
De nem csak a másodperc mutatót, hanem, hogy egészkor a perc mutató is pontosan az indexen legyen...
A drágább kvacok, egyébként kalibrálhatók... Leghosszabb esetben utána sem jó.
Ha látatlanban kell venni, akkor a kockázat megvan. Ha idegesít, érzékeny vagy rá, akkor azt javaslom, csak megtekintett példányt vegyél... -
fiktív1
tag
válasz
Lauda #163621 üzenetére
Sajnos a legtöbb kvarcnál bizonyos holtjáték miatt nem üt az indexekre, ez majdhogynem természetes jelenség, bár én is falra tudok mászni tőle. A drágább Casioknál általában szépen, pontosan üt. Pl a GW 3000 órámnál tökéletes. Certinámnál már változik, ahogy tartom. Nézz meg 1 órakirakatot! Az analóg kvarcoknál alig fogsz találni olyat, ami pontosan üt! Ha az egyik oldalon jó, akkor a másikon ejteni fog, stb...
-
fagyalllo
őstag
válasz
Lauda #163621 üzenetére
Ne verd a fejed, inkább ismerd meg az analóg kvarcok működését. Sokkal drágább óráknál is előfordul, hacsak a gyártó kifejezetten nem olyan szerkezetet fejleszt, hogy ezt kiküszöbölje. Az állandóan nyomaték alatt lévő mechanikus szerkezetekkel ellentétben ezek jóval "lazábbak", ha minden mutatót leszednél és pontosan 12 óránál raknád fel, akkor is előfordulhat némi eltérés más mutatóállásoknál.
-
Sungoo
addikt
válasz
Lauda #161514 üzenetére
Minden esetben eredeti, számlával, garanciális terméket küld. Hogy honnan veszi ki passz, sosem kértem még Tőle videót. De már nagyon off lesz. Vedd fel vele a kapcsolatot, mindenre korrekt választ fogsz kapni. Illetve több üzlettel rendelkezik, személyesen is kiválaszthatod a kívánt órát.
-
5-ös kezelő
senior tag
-
C0RVUS
tag
válasz
Lauda #158438 üzenetére
A "másik topikban" se nagyon fognak róla tudni, mert ahhoz meg drága.
Nevezhetjük rangon alulinak, de inkább csak arról van szó, hogy ennyiért kevesen vállalnak be zsákbamacskát, ráadásul ezen kívül még van pár ilyen. Ha nagyon tetszik valamelyik modell, esetleg lehetnél te az első, aki errefelé "Guanqiun"-t vesz, és aztán jól beszámol a tapasztalatairól. Így a következő érdeklődőnek már tudunk róla mondani valamit.
A Watchuseek talán a legnépszerűbb órás fórum, aminek van külön kínai szekciója ([link]). Hátha ott találsz valamit róla, de ott igazándiból csak a három általam fentebb említett márka van számontartva, ezen kívül még a Parnis, ami igazából nem is mondható márkának, mivel sok kisebb üzem azonos néven futó terméke - ebből fakadóan igen nagy minőségi szórással.Na de közben meg találtam neked egy topikot róla: [link] (hacsak nem te indítottad
)
-
C0RVUS
tag
válasz
Lauda #158410 üzenetére
Ha "eredeti kínai" órát akarsz, akkor inkább Beijing, Sea-Gull vagy Shanghai.
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban tilos hozzászólásokban hirdetni!
Használjátok Hardveraprót erre!
A hirdetések linkjének megosztása is tilos!
- Konteó topic
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Xbox Series X|S
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Hatalmas kedvezménnyel nyit az Ulefone új csúcsmodellje
- Nők, nőügyek (18+)
- Battlefield 6
- Autós topik
- Kiválthatja az AI az egeret és a billentyűzetet?
- Jól néz ki a világoskék iPhone 17 Air
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3050, 96% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3063
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3108, 100% Akkumulátor
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB 500GB Radeon Pro 5500M notebook garanciával
- Dell Latitude 3340 Core i3-4005U CPU hibás laptop
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest