Hirdetés
- Apple Watch
- Samsung Galaxy S25 Edge - a tegnap határán
- Félmillió felett a kiszállított Xiaomi autók száma
- CES 2026: Látható gyűrődés nélküli hajlítható kijelzőt hozott a Samsung
- Tízezres aksit tuszkolt a Honor a Power 2-be
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- iPhone topik
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- CES 2026: Új autót mutatott be a Sony Honda Mobility
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
Új hozzászólás Aktív témák
-
leviske
veterán
Erről beszélek! Egykis bug itt, egy kis bug ott és már az ember eléri azt a szintet, hogy nem mer ASUS-t venni.
És még azt sem lehet mondani, hogy egy bizonyos ár alatt jelentkeznek, mert pl: P5K Premiummal többen szívtak, mint sima P5K-val, pedig az árkülönbség legalább azt megkövetelné, hogy fordítva legyen.Egyszerűen hihetetlen, hogy ennyire rohannak, hogy nem tudnak egy épkézláb terméket kiadni.

-
as_Rock
őstag
No emberek, akkor most ünnepélyesen elnézést kérek a Asus lapomtól
én voltam a balfütty
(illetve nem teljesen, mert biztosan amlékszem, hogy asusupdate annó meghalt telepítés közben, de ez nem mentség
)
Jelentem hétvégén minden gond nélkül felmászott az aktuális asusupdate és szépen winfos alól frissítette a bios-omat
igaz azon kívül, hogy megjelent egy virtualization menüpont semmi változást nem tapasztaltam 
-
Chaser
legenda
Ma hoztam haza, amíg a 690g-s lap sorsa rendeződik, csak belenéztema bios-ba: procnak adható max fesz 1.3V, a 690g-sben 1.5 vagy 1.55, ramnak adható max fesz 1.95, a 690g-sben 2.1, az se sok, de azért jóval több. ezenkívül restarttal kezd mindig, mint az inteles 965-ös vagy ip35-ös lapok közül néhány, egy lapos de nagy borda van rajta, a bekapcsolástól kezdve forró, most tettem rá a kezem, olyan 60-65 fok lehet, takarítom is el, csak csinálják meg a másik lapot, vagy adjanak újat

Eddig nekem az abit jött be legjobban, újan már lehet hogy nincs, 1edül azt hiányoltam benne, hogy tuningkor nem megy a c'n'q. -
Gyuri27
félisten
-
diablo1984
veterán
most akkor a procid vagy az alaplapodat, vagy mindegyiket eladod? a memóírás/olvasás rész az függ az időzítésektől is, a prociban(x2 3800+) ugyanaz a memóvezérlő van mint a 4000+ x2-es társában, főleg, ha brisbane-ről van szó mindkét esetben, tehát procicserével nem kellene hogy változzon ez a sebesség!(mert ugyebár az amd-nél már nem a lapban, hanem a procosban van benne a memóvezérlő)
jó lap amit tudok ajánlani az a már szinte beszerezhetetlen(újonnan) abit kn9, kn9-s, kn9 ultra széria, vagy a gigabyte csodája az ati 690g(?, asszem) chippel szerelt cucckánya, mind 20k alatt valamivel!
szerintem a procosnak nem kellene hogy baja legyen, a csere meg nem annyira kifizetődő, mert azt csak szerér-hugyér tudnád eladni, mert nagyon nyomott most az áruk, és az a +200mhz nem biztos, hogy megér neked +5k-t....
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Kerti grill és bográcsozó házilag (BBQ, tervek, ötletek, receptek)
- Gaming notebook topik
- Disney+
- Házimozi haladó szinten
- Gumi és felni topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- CES 2026: valóságos képkockagenerálók lesznek a modernebb GeForce-ok tavasszal
- D-Link DIR-860L
- Esik a hóóó!!
- Apple Watch
- További aktív témák...
- Kingston FURY Beast 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- G.SKILL Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6600MHz CL34 - XMP - 99 hó garancia
- G.SKILL Trident Z RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 - XMP - 99 hó garancia
- G.SKILL Ripjaws M5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL30 WHITE - XMP - 120 hó garancia
- Kingston FURY Beast 32GB (1x32) DDR5 6000MHz CL36 - XMP/EXPO - 99 hó garancia
- 134 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8H) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4090 - 3 év garancia
- HIBÁTLAN APPLE WATCH ULTRA 2 NATURAL TITANIUM 49MM -1 ÉV GARANCIA - MS3713, 100% AKKUMULÁTOR
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3963
- Eladó egy S21 5g 256/8 dobozában töltővel fóliával
- FIFA 16 Playstation 4
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

És még azt sem lehet mondani, hogy egy bizonyos ár alatt jelentkeznek, mert pl: P5K Premiummal többen szívtak, mint sima P5K-val, pedig az árkülönbség legalább azt megkövetelné, hogy fordítva legyen.


(The Way It's Meant To Be Heated

(illetve nem teljesen, mert biztosan amlékszem, hogy asusupdate annó meghalt telepítés közben, de ez nem mentség
)
igaz azon kívül, hogy megjelent egy virtualization menüpont semmi változást nem tapasztaltam

Remélem abból majd abit is csinál lapot. Bár nekem úgytűnik eledták ők a lelküket az ördögnek. 

helyett hülye irc-botokkal sz.rtam el az időt


