Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    válasz awakening87 #56184 üzenetére

    Szia!

    Köszi, ez a hozzászólás 100%-os! Anno Xposed-ot tettem fel Xperia-ra, mert valami nagyon hiányzott, de mióta LG és Samu van, nincs rá szükségem. Root sem égető ezúttal, pedig asszem ez az első telefonom, amit nem root-oltam azonnal :)

    Billentyűzetre SwiftKeyt használok az összes eszközömön, így már elég jól megszokta miket szeretnék írni, ki is találja rendszerint ;)

    Mennyi az Antutu pontszámod? Saccra, ezres nagyságrendben? Nekem azt hiszem KK alatt szűz rendszerrel nem érte el a 30 ezret.

    Játék nem zavar, mert nincs időm rá. Fényképezek és videózok sokat vele, Viber, Messenger, WhatsApp, általános progik. De sajnos ez egy 1 GB RAMmal bíró telefont egy idő után megfektet. S4 elég jól bírja ;)

    Akkor, ahogy olvasom, mindent kipróbáltál már te is ;) De jó ez így.
    Nekem pl. nem hiányzik a Mass storage sem. Van egy tabletem, az alapból tudja, S4-esen emiatt nem kell.

    Jaja, lehet, hogy visszatérünk arra a leírásra, köszi! Vagy, ha valahová le van írva, azt is elolvasom szívesen! Nem baj, ha angol...

    Még 1 nagyon érdekes kérdés. Gondolkodtatok már méltó utódon? Kíváncsi lennék, ki merrefelé gondolkodik, ha az S4 csereérett lesz.

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák