Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-12 17:25:41

Mobilarena

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

(#7001) Teal'C

Teal'C
(őstag)

Csináltam egy próba fotót a tetőudvaron frissítés után. Semmi mesterséges fényforrás nincs. :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#7002) zack válasza ollie (#6982) üzenetére

zack
(PH! félisten)

Ingyen?
Mondjuk megvette 1 millió ember átlag 3k-ért...Ez 3 milliárd ft. Ennyiért fejlesztgesse csak. :U
Ha ez neked ingyen munka, akkor vagy annyi léd van, hogy sose fogy el, vagy nem értetted amit írtam.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Vsonic GR07 + Sony SBH52 + Sony SBH70 <<>> Spotify Premium

(#7003) zack válasza ollie (#6994) üzenetére

zack
(PH! félisten)

Oké. Legyen rengeteg pénz. 1M+ vásárló amit kifizetett érte, abból 80 évig tolhatta volna a supportot.
Nem igazán értem, miért véded azt, ami gusztustalan. Nyilván nem megyek csődbe, mert vennem kellett egy másikat, inkább amit leírtak korábban, hogy az agyam, a kezem erre a launcherre volt "beállva" évek óta. Most szokhatok meg egy másikat. Nyilván ez nem csak engem érint, hanem kb mindenkit aki megvette, tehát ne sarkítsuk le rám.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Vsonic GR07 + Sony SBH52 + Sony SBH70 <<>> Spotify Premium

(#7004) Tybike81 válasza Teal'C (#7001) üzenetére

Tybike81
(senior tag)

Mert már benne van a frissítésben az új éjszakai mód a Bright Night?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black - https://www.instagram.com/tibor_kiss/

(#7005) ollie válasza zack (#7003) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ja, neked gusztustalan, hogy nem ingyen dolgoznak, másnak nem.

(#7006) ktgeri

ktgeri
(újonc)

https://www.youtube.com/watch?v=A_vYBkrqAT8

Valaki már próbálta esetleg?
Videó alapján szerintem érdemes lenne, dob a kamerán egy egész látványosat!

P.S.:
Ezek a wide-angle lens-ek működnek?
Sokat fotózok épületet és brutál mód irigylem a Mate-et, hogy megkapta ezt a funkciót, mi pedig nem...
Gondolom tartogatják az S10/Note10-re... :U

[ Szerkesztve ]

(#7007) Teal'C válasza ollie (#7005) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Maradjunk annyiban hogy nagyon jó volt és kényelmes meg testreszabható, 5év tuti megvolt a támogatásban, engem inkább az aggaszt hogy nem lett alternatíva helyette. Ha a fejlesztő írt volna egy új app-ot és elémtolja megvettem volna mert szivesen támogattam volna őt mert tudom hogy jó munkát végez.

Mellesleg hány ezer szoftver és játék van ami már Vistán sem ment pedig pénzért vettük, egy ideig lehetett trükközni de aztán az is elmúlt. Haladni kell a korral, persze ez nem azt jelenti ,hogy mindent le kell nyelni szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#7008) Teal'C válasza ktgeri (#7006) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Ha a látványos alatt azt érted hogy kék a hó hát legyen. Nekem személy szerint a gyári note9 képek jönnek be a videóból.

Ebay on nézz körbe a wide angel ügyben.

(#7009) Teal'C válasza Tybike81 (#7004) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Es az autómatán megy mert én semmit ne állítgattam?

(#7010) Tybike81 válasza Teal'C (#7009) üzenetére

Tybike81
(senior tag)

Fogalmam sincs mert én is még csak olvastam róla.

(#7011) LosBlancosrm

LosBlancosrm
(őstag)

Németeknél is elindult a Pite...

(#7012) Saccco válasza LosBlancosrm (#7011) üzenetére

Saccco
(PH! nagyúr)

Jöhetne már az Odin verzió is. :DD

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7013) zack válasza ollie (#7005) üzenetére

zack
(PH! félisten)

De miért ingyen? Még mindig nem értem. :U 3 milliárdból nem lehet fizut adni?

Alapvetően nem kifejezetten ez az 1 eset zavar. Ez csak kiverte a biztosítékot. Amikor megveszel egy programot, és pár hónap múlva eltűnik...Az Inomail is ilyen volt 2k környéki árával, 500k+ letöltéssel 5 csillaggal. Remek email alkalmazás volt, jobbnál jobb fizetős témákkal. Aztán egyik napról a másikra eltűnt.
De tudnék mondani rengeteg példát erre, az Inomail csak úgy spontán most jutott eszembe. Nyilván nem 1-2 eset bőszített fel engem se.

Bezzeg ha alternatív megoldás után néz a júzer, megy a sírás, hogy miért nem támogatod a fejlesztőt, és miért warezolsz.

(#7014) rstwingo

rstwingo
(tag)

Urak itt az Odinos CSA2 PIE

N960FXXU2CSA2_PIE_4File_Multi CSC (OXM).zip

Töröl mindent

(#7015) zack válasza ollie (#7005) üzenetére

zack
(PH! félisten)

Miért nem jelzik a Play-en, hogy x hónap múlva megszűnik a támogatás? Ja. Mert ha jeleznék, az lenne a korrekt, és nem lenne gusztustalan. Mert nyilván akkor nem venném meg.

(#7016) LosBlancosrm válasza zack (#7015) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Nocsak, egy jóssal van dolgunk. 🔮

(#7017) LosBlancosrm válasza rstwingo (#7014) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Ennek mi a forrása? Sammobileon nem látom, csak olyat tennék már fel, ami nem mezei usertől van. :D

Azért köszönöm.

(#7018) JMarty válasza rstwingo (#7014) üzenetére

JMarty
(tag)

Köszönjük!
Szabad tudni honnan származik? Próbáltad?

(#7019) bendegúzz

bendegúzz
(lelkes újonc)

Sziasztok, valaki használ gyári szilikon tokot, illetve mobile outfitters fóliát előre? Tapasztalatok? Menyire tapad, gyűjti-e a koszt a tok. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#7020) Helltak válasza LosBlancosrm (#7017) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Én megvárom az 5 fájlosat. Samfirm-en már félig fent van, csak még hibát ír letöltés előtt..
Szerintem pár nap és fent lesz ott.

Note 9 Blue

(#7021) LosBlancosrm válasza bendegúzz (#7019) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Nekem volt gyári, csak megsérült, de veszek még. Szerintem jó tok, nagyon strapabíró amyagból, tapad is rendesen, igaz, hogy kicsit gyűjti a szöszöket, de csak minimálisan.

(#7022) bendegúzz válasza LosBlancosrm (#7021) üzenetére

bendegúzz
(lelkes újonc)

Osszessegeben szerinted megeri az arat? Esesektol vedte a telefonod? Belsejebe kerult kosz vagy jol rasimul?

(#7023) baladam86 válasza zack (#7015) üzenetére

baladam86
(fanatikus tag)

A te számítási példádat alapul véve gondolj bele abba, hogy a fejlesztő(k) elég pénzt kerestek már, és élnek, mint Marci Hevesen, vagy nekiálltak mást fejleszteni, amivel még több pénzt kereshet(nek). Az, hogy ezzel azok, akik megvásároltak korábbi alkalmazást tőlük anyagi veszteséget könyvelnek el, nem hiszem, hogy túlságosan érdekli ő(ke)t. Az, hogy ez mennyire etikus vagy nem, nem a Note 9 közösség tagjainak feladata, hogy megítélje, még ha off topicban is van, ha ez Téged ennyire mélyen érint verd az ajtót a fejlesztő(k)nél.

SIISIIIS4Note3Note4Note9

(#7024) HaliGab23 válasza JMarty (#7018) üzenetére

HaliGab23
(fanatikus tag)

Tökéletesen működik eddig, most tettem fel :)

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#7025) Tybike81 válasza HaliGab23 (#7024) üzenetére

Tybike81
(senior tag)

Csc kód hogy változott vagy mi maradt?

(#7026) HaliGab23 válasza Tybike81 (#7025) üzenetére

HaliGab23
(fanatikus tag)

Szoftverinfó:

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#7027) iceQ! válasza Teal'C (#7001) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Nekem ezt sikerült fotózni! :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 9 Dual SIM & LG G6 | Notebook: ASUS N551JW

(#7028) LosBlancosrm válasza bendegúzz (#7022) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Elég passzos és kemény anyagból van. Hátlapra én raktam fóliát, de másik tokokkal összehasonlítva kevesebb ment be alá, "bepálás" se volt. Sajnos konyhafelújításnál a kijélzőt végighúztam egy törött csempén, ami meghúzta a tokot is. Viszont a kis hézag ami van a Dome Glass és a tok között, sértetlen maradt. Nagyon nem ejtettem még le benne, kanapéról efyszer, de azt megúszta. Ha tudsz, menj be egy SESba, kipróbálhatod, hogy milyen. Én tuti veszek mégegyet.

(#7029) bendegúzz válasza LosBlancosrm (#7028) üzenetére

bendegúzz
(lelkes újonc)

Okes, koszonom, szerintem kifogom makd probalni ha pesten jarok. Foliarol neked pl mi a szemelyes velemenyed? Whitestone dome uveg nekem feljott nem valt be.... kijelzo vedo nelkul hasznalom megjelenes ota de mar gyulnek a karcok. A mobile outfitters foliaja volt S8on nem tudom a tollal az itt, hogy szuperalna.

(#7030) Tybike81

Tybike81
(senior tag)

Na mi a helyzet, mindenki frissít? Aki feltette pitét tapasztalat, vélemény?

(#7031) Teal'C válasza iceQ! (#7027) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Nagyon jó kép különösen a háttér.

(#7032) Ati007

Ati007
(őstag)

sziasztok , lenne egy kérdésem ami talán off de még is kötődik a note 9hez: note9 hez jár egy skin a fortnite játékban amit egy ismerősöm szeretne megkapni, nem is volna gond vele de én telepítettem a játékot és talán 1x ki is próbáltam és játszottam vele de a skint még nem kaptam meg. Ha ki loggolok az accountommal és belépek az övével és lejátszom a 3 játékot ami kell hogy megkapjuk a skint akkor működhet hogy ő megkapja?

(#7033) TODI1111 válasza Tybike81 (#7030) üzenetére

TODI1111
(őstag)

Vagy mindenki izgatottan nyomogatja a SamFirmet, hogy mikor lesz végre elérhető a hivatalos letöltés. :DD Már jelzi csak még nem elérhető.

(#7034) LosBlancosrm válasza bendegúzz (#7029) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Nekem első naptól kezdve a Dome van fent, mindenhol jól rajta van "sajnos", így a csempe karc is. :D Másfajta üveget nem is néztem még.

(#7035) Tybike81 válasza TODI1111 (#7033) üzenetére

Tybike81
(senior tag)

Nekem elkezdte letölteni... kíváncsi vagyok meddig jut el.
Ja de sajnos nem azt :(

[ Szerkesztve ]

(#7036) S e t h válasza MaCS_70 (#6979) üzenetére

S e t h
(PH! kedvence)

Factory reset után az évek során vettem észre én is, hogy egyre több alkalmazás tűnik el a süllyesztőben, amiket anno megvásároltam.
Persze az android nagy előnye, hogy kapásból van helyette egy seregnyi, amiket ugyanolyan hatásfokkal lehet használni, de azért még éjszakánként, amikor nem látja senki, akkor felsírok.
Lehetett volna rájuk végtelen év+1 fejlesztői támogatás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7037) bendegúzz válasza LosBlancosrm (#7034) üzenetére

bendegúzz
(lelkes újonc)

Orulok, hogy neked bevalt! En is orultem volna neki :). Valoszinuleg, majd sor kerul egy uj tok vasarlasra, azert is kerdeztelek es szerintem mobile outfitters foliat is fog kapni a watch es a note (egyre tobb az apro hajszalkarcom sajnos) is, arrol majd beszamolok itt a tobbieknek is. Jelenleg UAG plasma tok van, csak jelenleg tul nagynak erzem vele a telefont. A samsunk szilikon tok, nem tapadt a nadrag zsebben, nem nehez ki be venni/tenni a zsebbol?

[ Szerkesztve ]

(#7039) Hiperhuje

Hiperhuje
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy aki S8, S9-ről váltott, mit érzett?

Üdv!

Hh

Galaxy S9+ Dual, Galaxy Watch, DS918+, Acer spin 5

(#7040) bendegúzz válasza Hiperhuje (#7039) üzenetére

bendegúzz
(lelkes újonc)

En S8rol valtottam, kicsit gyorsabbnak erzem a rendszert, jobbnak a kamerat, nagyobb a kijelzo, jo a sztereo hangszoro, ami sokkal jobb volt szamomra az uzemido az S8hoz kepest, toll is plusz itt. Nagyjabol ennyi. :)

(#7041) thedarkfox válasza Hiperhuje (#7039) üzenetére

thedarkfox
(tag)

Hihetetlen örömöt.
;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7042) lipothp

lipothp
(újonc)

Sziasztok

Ha minden igaz holnap érkezik meg a Note 9-em.

Lenne pár kérdésem.

-Ez az éjszakai mód amit emlegettek, ez már a pie része? Vagy még csak most fejlesztik? (Kamerára gondolok)
-Mi az a CSA2? :D
-Piével szeretném használni a telefont, mit tegyek? Várjam meg a hivatalos OTA frissítést? Toljam fel odinnal? (ha igen honnan, melyik verziót?
-Hogyan tudok regisztrálni a béta programra? Érdemes még? Ha jól olvastam most jött ki a végleges pie...
-Van valami reklám blokkoló nem jut eszembe a neve, talán sabs? Amihez knox kulcs kell ha minden igaz? Erről le tudnátok írni részletesen mindent? Hasonlóan jól működik mint a rootos megoldások?
S7 edge volt az utolsó telefonom amit rootolva használtam fényévekkel jobb volt, mint a gyári. Viszont most a Note8-amat már nem rootoltam mert sajnos megszűnt a kontaktom aki gariba nem nézte a knoxot.
Így le is döbbentem mennyi szemét reklám van mindenhol, mindenben, mindig hosszasan, hangosan, idegesítően. Botrány! :)

Köszönöm!

Note 8

(#7043) Teal'C válasza lipothp (#7042) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Pie része
A legfrissebb pite
Várd meg az eredeti Odin-t kb 4.5gb lesz
Már nem tudsz és nem is kell

A többit majd más

(#7044) TODI1111 válasza lipothp (#7042) üzenetére

TODI1111
(őstag)

(#7045) baladam86 válasza Hiperhuje (#7039) üzenetére

baladam86
(fanatikus tag)

Ezt a kérdést felteszed az összes jelenlegi csúcstopikban? Nyilván S8-S9(plusz)-hoz képest van előrelépés.

SIISIIIS4Note3Note4Note9

(#7046) LosBlancosrm válasza Teal'C (#7043) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Honnan veszed, hogy a része? Én nem látom, hogy benne lenne a kamera szoftverben...

(#7047) LosBlancosrm válasza bendegúzz (#7037) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Max az elején volt kicsit tapadósabb, de már inkább pozitív a tapadása(nem csúszik a kezemben). Nadrággal sose volt vele gond.

(#7048) bendegúzz válasza TODI1111 (#7044) üzenetére

bendegúzz
(lelkes újonc)

Szia, az amit linkeltél a pitén lehet vele reklámokat tiltani? Működik a youtube reklámnál is? Tehat azt is tiltja?

LosBlancosrm: Király, köszi! :R

(#7049) TODI1111 válasza bendegúzz (#7048) üzenetére

TODI1111
(őstag)

Igen lehet. Pitén használom és tökéletesen működik. A youtube blokkolást nem nagyon tudom mert én ritkán használom akkor pedig youtube vanced-ot

(#7050) bendegúzz válasza TODI1111 (#7049) üzenetére

bendegúzz
(lelkes újonc)

Kérlet útmutatót tudsz linkelni, lépésről lépésre, a linkben amit küldtél tovább mentem az S8 ph fórumra, de nem találtam meg. Köszönöm :R

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.