Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz snyper990 #6648 üzenetére

    Úgy néz ki megoldódott, jötte egy újabb patch és minden kisimult :)
    Pontosabban a 9.0.4-es verzió.

    A gyári visszaállítást-újra belakást szerencsére sikerült megúszni, arra egyenlőre úgysem lett volna időm :)

    (#6649) twollah1976 köszi a jelzést :)

    (#6650) M3oH köszi Neked is :) nekem mindent megoldott a 9.0.4-es patch, miután itt írtam, rá pár napra jött ez a patch, ezért is nem válaszoltam ide senkinek, mert gondoltam tesztelem, hogy minden okés-e.
    Most már olyan a rendszer mint régen volt, nagyon fluid :) Fura, hogy a 9.0.3-as nálam ennyire akadozva működöttt.
    Az akku idő szerintem is csökkent, de annyira nem zavar, lehet már a telefon is öreg, ha jól számolom 2 éves múlt idén :)

    (#6651) Cifu köszi a tanácsot, észrevételt :) engem az nem zavar, korábbi verziónál (7,8-as droid) is mindent kilőttem 1-1 nap (ez ilyen mániám, hiába van elég RAM a telefonban :D ), most sem zavar a 9-es droidnál, hogy kilő mindent a memóriából egy idő után, csak a nulláról indítás nagyon keservesen indult a 9.0.3-as verzival, most a 9.0.4-es megoldotta, gyorsan indul minden, azt nem figyeltem, hogy most is olyan sűrűn lövöldözget ki mindent a memóriából vagy sem.

    (#6652) f_sanyee fura, én nem vettem észre, hogy késnének az értesítések, ugyanaz mint régen

    [ Szerkesztve ]

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák