Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz Kbali #610 üzenetére

    Azért ne felejtsük el, hogy az olcsóbb Samsungokon (Ace 4, Express stb.) egy "kiherélt" TouchWiz fut, ami 1 giga RAM-mal is teljesen jól elvan. Az S3 azért elrettentő példa, mert rányomták a teljes TouchWiz-t, amikor szerencsétlen telefonban szintén csak 1 giga RAM van, de mivel csúcskészülék, nem tehették meg, hogy az is a butított felületet kapja meg. Erre írtam, hogy az LTE változatot már nem fogja meg, mert 2x annyi RAM-ot kapott.

    Hozzáteszem: újraindítás után 1,2 gigabájt felhasználható RAM-om van, ami általában 1 gigáig esik vissza, és nem piszkáltam bele a rendszerbe, minden teljesen gyári.

    @Namelesske: "Az IE jobb lett, az alkalmazások gyorsabban indulnak"

    Na ez az, ami nem igaz. Az IE megkapott pár (egyébként alapvető) funkciót a 8.1-gyel, cserébe 512 megán használhatatlan lett. 8.0 alatt semmi problémám nem volt vele, a frissítés után viszont hol fekete képernyőzött, hol villogott, de még újraindulást is okozott 1-2 alkalommal. Az appok nagy része sokkal lassabban nyílt meg, mint 8.0 alatt. Elrettentő példa a zenelejátszó; az első időkben fél percet vártam, hogy hajlandó legyen elindulni, amit a 3-4 frissítés után valamennyire helyrepofoztak, de így is kegyetlen lassú volt. :U

    [ Szerkesztve ]

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák