Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    válasz Thauxeeb #42541 üzenetére

    Led: Tehát ha jól értem, gyári szoftverben nem állíthatok be más színt például az emaileknek. Hívásokhoz pedig rendelhetek színt, de minden számhoz külön be kell állítani.

    Knock code:
    Beállítások\Általános fül\Jelzések - itt csak a duplakoppintást tudom állítani.
    Beállítások\Kijelző fül\Képernyő zárolása - itt ha rábökök, hogy válassza ki a képernyőzárat, egyből kéri az új knock kódot
    Más beállíthatóságot nem találok.

    Az LG billentyűzeten belül nézelődtem elég sokat, nem találok olyan lehetőséget, hogy bármit is kiszedjek. A billentyűzet fölül a számokat már eltávolítottam, de így is marad egy sáv fent, ahol írásjelek vannak és tudok balra meg jobbra menni. Ezt sem sikerül eltüntetni, csak úgy, mint például a billentyűzetstílus gombot :(

    A GPS akkor továbbra is egy nagy kérdésem fog maradni :)

    A Beállítások\Képernyő fül\Képernyő zárolásán belül van egy olyan, hogy Időjárásjelző animáció, több ilyesmire nem leltem, bár ezt sem tudom, mit csinál. Mindenesetre sehol sem látok időjárásra utaló jeleket, csak a gyári widgeten.

    Aktív tagja vagyok az ebaynek! :) Kicsit utánanéztem az MHL és a Slimport közti különbségnek. Úgy látom, utóbbi praktikusabb. Köszi!

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák