Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #91166208

    törölt tag

    válasz HarleyCustom #2955 üzenetére

    Nekem volt i7 és s8 is elég sokáig. De messze veri a p30 pro mind a kettőt. Amíg az i7 napi 2 szer töltöttem vagy s8 at volt hogy 3 szor is toltottem vagy épp folyamatos töltés mellett használtam. Jelen pillanatban a Huawei az egyik legjobb telefon ami a kezembe volt. Tegnap este fel töltöttem és nap közben nonstop megy a net az automata frissites. Sokat netezek és rengeteget telefonálok. Jelen pillatban 64 % van az akksi. Ellenben ilyenkor az s8 már 30 % alatt volt. Ez szól mindenkinek most. Aki csak belekotni tud a Huawei be és be áll abba a bizonyos hosszú sorba hogy így szar meg úgy szar a Huawei meg majd dobhatod ki akkor az tartsa meg a véleményét és a megfelelő fórumba írja le már ha valaki kérdezi. Ezt ne értsd félre nem konkrétan neked szól. Vegyen más telefont és próbálkozzon melyik szimpi neki. Kis millió videó van YouTube fenn összehasonlítás stb meg tesztek. Ufff. Ennyi. Természetesen itt vannak olyan srácok akik már évek óta Huawei használnak és segítenek mindenkinek akinek csak tudnak. Ha ők azt mondják hogy egy Huawei jó akkor azt el kell hinni. Én is kérdeztem már itt pár dolgot és kaptam is segítséget. Utólag is köszi srácok. Köszönöm hogy tagja lehetek e népes családnak :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák