Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaby9

    tag

    válasz dozsabalint #12305 üzenetére

    Nem tudom te mit és hogy próbáltad de pl: slim az verhetetlen szinte mindenben. Megy art-on is az meg, hogy kinél, hogy eszi az aksit az relatíve, attol is függ milyen appokat használ. Pár napja véletlen töröltem mindent a telórol, ezért előröl kezdtem mindent gyári rendszer felrakásával, gondoltam pár napig használom így, nem volt kedvem romolgatni, egy éjszaka 17%-ot merült úgy hogy egy programot sem raktam rá csak a gyári dolgok voltak. Gondoltam majd beáll, felraktam xposed+modulok, elkezdtem állogatni, ráment pár óra mire mindent beállítottam (ez slim romban kb 10perc) a led világítást pl sehogy nem sikerült úgy beállítanom ahogy nekem megfelel. Második nap este fullra töltve reggelre 87%-on állt, ugye picit javult de ez akkor is nagyon sok. Arrol nem is beszélve, hogy nem egy program pl: chrom egyszerüen nem akar asztali web nézetben működni nekem pedig a mobil nézen egyszerüen nem felel meg.Tovább nem próbálkoztam ment vissza slim. Kernel csere nélkül éjjel max 3%-ot merül és ami fontos soha nem omlott össze, nem akad, gyorsabb mint a gyári, és itt nem a program nyitásról van szó hanem mondjuk weblap megnyitás. Persze sokminden izlés dolga is de az azért kijelenteni, hogy a gyári rendszer gyorsabb, és jobban bánik az akkuval az erős túlzás.

    Oneplus 6t / LG Nexus 5

Új hozzászólás Aktív témák