- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- 10 egyszerű trükk Samsung telefonokhoz
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- A Royal Philharmonic Orchestra játssza a Samsung új csengőhangját
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Sony WF-1000XM6 – ez évi etalon?
-
Mobilarena
Opel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
TasiA
senior tag
Jaaa, azt hittem már konkrétan tudod mi a bajod vele! Így már más ;)Én nagyon sokat vezetek dízel autót, de nem nagyon szeretem őket.
Amit szívesne vezetek az VW csoport PD/TDI verziók, meg a Berlingó.
A Nissan Pathfindert pl kifejezetten útálom!!! Na az a tipikus lent semmi, fél napos turbó luk, aztán megindul mint a barom, de már el is fogy és ha nem vigyázol letilt a faszba se perc alatt. Elég 2x lefullasztani, onnantól bajos az elindítás. Na meg a 80-ig váltok 10-et típusú vezetéstől is herótom van. Nekem nem jön be ez a tolok 1 nagyot, érzetre de jól megy, váltani kell, tolok 1 nagyot, "pfúúú de fasza", de már megint váltani kell, tolok 1 nagyot, jééé, még csak 70-80. de érzetre hú de megy. Megy a faszt! Olyan mint az 1.0 Suzuki, hangos, váltasz 20.at és már is úgy érzed de nagyon megy. XD Szerintem úgy szar az egész ahogy van.(már mint a NISSAN 2.5 DCI-je) Tökre ilyen az új D Corsa 1.3-as CDTI-je is. Egyfeszt kamillázbom kellett a váltóvál, hogy ne ragadjak be, meg haladjon. Rendesen tanulni kell a városi szapora haladáshoz az autót. Szal nem az igazi. Nekem dízelből marad a VW meg a hosszú váltó
De pl haver 3.0 A6-ja az automatával, na az bejön. Mondjuk az 525D sem volt annyira rossz, ha már mentél legalább 50-el,onnatól jól ment, d az is automata volt.
A másik, minél komolyabb a dízel moci, annál drágább és bajosabb, kényesebb, ami meg bazira sokba tud kerülni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Smart home kiarusitas
- Weller PU 81 állomás + WSP 80 páka szett + Extrák (Keveset használt!)
- Konferencia kamera + mikrofon egyben - vaddi Conferenceshot AV Camera távirányitóval
- 2 kazános Jura Z5 V2 automata kávéfőző beépített profi cappuccino fejjel
- Philips EP5441/50 automata kávéfőző - Patika állapot - Philips garancia 2027.03.19.
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Z790 i9 13900K 32GB DDR5 1TB SSD RX 7900 XTX 24GB Lian LI LANCOOL 207 ROG 750W
- ÚJ HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5 PRO 230 4.9GHz 16GB DDR5 512GB FHD+ 16:10 már jobbik kijelző, gar 2028
- Surface Pro 7+ i5-1135G7 16GB 1000GB 1 év garancia
- Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue használt, karcmentes 100% akku (52 ciklus) Apple garan
- Garmin USB ANT Stick jeladó eladó
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
De pl haver 3.0 A6-ja az automatával, na az bejön. Mondjuk az 525D sem volt annyira rossz, ha már mentél legalább 50-el,onnatól jól ment, d az is automata volt.

