Hirdetés
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- CES 2026: a Lenovónál már akasztják a jövőt
- Honor Magic V3 - mágikus realizmus
- MIUI / HyperOS topik
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- iPhone topik
- Két kinyithatós Oppo is érkezhet idén
- Hitelesített viszonteladói programot indított az Ulefone
-
Mobilarena
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Avela40
csendes tag
válasz
pitör84
#55613
üzenetére
Sajnos csak és kizárólag a saját tapasztalataimat tudom veled megosztani, ez alapján én azt mondanám hogy TruMotion nélkül nagyon hasonló eredményt nyújthat a két modell. De mivel a TruMotion alkalmazása / igénye teljes mértékben ember függő, ezért lehetséges hogy jobban bejönne számodra a vaj sima érzetet keltő hatás, melyet a CX jobban megtud valósítani a fejlettebb processzora miatt. Sajnos 720p-ről nem tudok nyilatkozni, de egy ilyen TV-t lehetőség szerint magas bitrátájú 1080p, de leginkább 2160p-s filmmel érdemes etetni.
Én mindig törekedek 2160p HDR10-es filmek beszerzésére amennyiben lehetséges, hogy minél jobban kiélvezhessem az OLED adta előnyöket.
A 720p-re visszatérve, nem tudom hogy esetleg a CX mennyivel szebben tudná fel skálázni 4k-ra az adott tartalmat a BX-hez képest, ebben nincs tapasztalom. Ebben is valószínűleg jobban teljesít mint a BX, de ebben nem tudok nyilatkozni.
Új hozzászólás Aktív témák
- FOTÓS beárazás
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Horgász topik
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Milyen légkondit a lakásba?
- Sweet.tv - internetes TV
- Micro Four Thirds
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- SAMSUNG (QE65S95FAT) 165CM 4K OLED 144HZ SMART 2025 CSÚCS TV! AKCIÓ!
- BOMBA ÁR:Pár hetes, (48") LG 48C52LA OLED evo Tv, Smart, 4K Ultra HD, 144 Hz, (2025-ös modell)
- ÚJ Samsung OLED 4K 55S95F Vision AI Smart TV (2025) 65S95F 77S95F 83S95F 3év
- Újszerű Samsung OLED QE77S90DAT(2027 Decemberig Garis) 195cm
- LG OLED55B53LA gyári Garancia számlával
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Alphine Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3024
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2650v3 (20 mag / 40 szál, 2.3/3.0GHz), 32GB RAM, 55992Ft+ÁFA
- Razer Barracuda X Chroma Black gamer Fejhallgató
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
- Sony WH-1000XM5 zajszűrős fejhallgató
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Én mindig törekedek 2160p HDR10-es filmek beszerzésére amennyiben lehetséges, hogy minél jobban kiélvezhessem az OLED adta előnyöket.
A 720p-re visszatérve, nem tudom hogy esetleg a CX mennyivel szebben tudná fel skálázni 4k-ra az adott tartalmat a BX-hez képest, ebben nincs tapasztalom. Ebben is valószínűleg jobban teljesít mint a BX, de ebben nem tudok nyilatkozni.
Vhiktor

