Hirdetés
- Íme az új Android Auto!
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Motorola Edge 50 Pro - több Moto-erő kéne bele
- MIUI / HyperOS topik
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
-
Mobilarena
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jorgi Kormi
senior tag
válasz
rothfb
#40129
üzenetére
Kínában kezd alakulni a helyzet , ott már csökkenö tendenciát mutat a új megbetegedések száma , az oled panelok gyártásával szerintem nem lesz gond ,( Kína nyomni akarja a GDP-jét) itt inkább már az európai gazdaságra gyakorolt hatása lesz kérdéses a vírnyust tekintve.Az esetleges gazdasági problémák amelyek érzékenyen érinthetik az európai fogyasztói társadalmakat , ahhoz is vezethetnek , hogy csökkeni fog a fogyasztás és az emberek elhalasztják az effektíve nagyobb értékű termékek vásárlását pl.: személygépkocsi vagy értékesebb műszaki berendezés( tv kb.2000 euróért) .Az olaj és ebből kifolyólag a benzin ára is lejtmenetben van a tőzsdékkel szinkronban .( ez speciel Kína miatt van)Sok gazdasági elemző a 2008-as válságot vízionálja , hogy megismétlődik .Akkor viszont ahhoz , hogy a kereslet megélénküljön és a gazdaságok ismét fellendüljenek a termékek árát csökkenteni kell vagy (és) baromi jó hitelkonstrukciókat kell ajánlani az emberek számára . A jelenlegi "kapitalista világegyetemet" + Kínát a fogyasztás tartja életben.Szerintem a vírnyusnak még lehetnek pozitív hatásai is a drágább tévék árára , konkrétan az oledekre .(hiszen ez egy oled topic és nem gazdasági fórum
)u.i.: Most lehet megkövezni eme eszmefuttatásom miatt .Remélem még a vírnyus nem végez velem mielőtt egy oled" büszke és boldog "tulajdonosának tudhatnám magam .(c9 vagy gz950)
Új hozzászólás Aktív témák
- ÚJ Samsung OLED 4K 65S90F Vision AI Smart TV (2025) 55S90F 77S90F 83S90F 83S90D 3év
- LG G4 65" OLED TV - 144Hz, fóliás, garanciális, gyári dobozában
- 3D 4K Oled Dolby Vision (LGOLED C6EP/LGOLED E6P/LG OLEDG6P)
- 65" S90C OLED 4K Smart TV 144hz (2023)
- LG 65C5 - 55" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- 0perces! Samsung Galaxy Book5 360 2in1 Core Ultra 7 256V 16GB 1TB 15.6 FHD AMOLED TOUCH 1évgar
- Xiaomi Redmi 13C 6/128GB fekete / 12 hó jótállás
- AKCIÓ! ASUS H310M i5 8500 16GB DDR4 240GB SSD GTX 1060 6GB Zalman T3 Plus CoolerMaster 500W
- HIBÁTLAN iPhone 15 128GB Pink-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4635
- Katonai Rugged laptopok Panasonic Toughbook 5-6. gen gar.
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
)u.i.: Most lehet megkövezni eme eszmefuttatásom miatt .Remélem még a vírnyus nem végez velem mielőtt egy oled" büszke és boldog "tulajdonosának tudhatnám magam .(c9 vagy gz950)
Vhiktor
