- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Google Pixel topik
- Android szakmai topik
- Fotók, videók mobillal
- MWC 2026: Bajnoki címre pályázik a Xiaomi Watch 5
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Vivo X300 - kicsiben jobban megéri
- MWC 2026: Újból érik a szeder az Unihertz kertjében
-
Mobilarena
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
sebgutkopf
őstag
válasz
janos666
#37660
üzenetére
De amúgy meg szerintem elég szűk a valódi sportjátékosok száma, és közülük kevesen akarnak majd 55" kijelzőt.
Ebben egyetértünk."Hard core" szemmel persze nem jó az Ultra vagy RTSS féle fps limiter, mert kicsit növeli a késést (~1 frame időnyit)
És ebben is.Egy HC gamer nem kapcsolja be a V-sync-et, mert az növeli az input lag-ot és végképp nem fogja a max frekvenciára limitálni a játékot, mert az is csak növeli a reakció. A magas frame rate pedig az időlépés miatt fontos, a beviteli eszköz frekvenciája sem mindegy és nem mindegy milyen gyakran veszi a játék figyelembe a beviteli eszköz jeleit.
Aki sportol az nem esztétikailag nézi a képet, hanem funkcionálisan. Nem érdeklik az apró kép részletek csak a minimál lag és a minél magasabb frissítés. Még a meg nem jelenített 500 fps is előnyt jelent a 116 fps-en tevékenykedővel szemben.
Nem csak célzós játékok vannak ám, ott van a szimulátorok világa is, ami egyre komolyabb ligát tud magáénak nemzetközi szinten.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Honor 200 Pro 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4355
- 271 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IAH10) - Intel Core U9 285H, RTX 5070
- iKing.hu Apple iPhone 14 Pro 128GB használt Silver 100% akku 6 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Vhiktor
