Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    Nekem is ilyen 1300 dollaros arakkal indit amire meg rajon a biztositas. Mondjuk azt sosem a kolcsonzonel veszem hanem : [link] Premium, sport, luxus kategoria alatt nem szokott lenni kilometer limit.

    Irtam egy DC-Miami-Key West autos utleirast ide a PH-ra, de vegul sosem kuldtem be, mert gondoltam, hogy KB senkit sem erdekel :)

    Roviden-tomoren felmesz a 95 os autopalyara, bemondja a gps hogy menj tovabb egyenesen 15 orat es megerkeztel Miami-ba.

    Nyaron en eszakra megyek, NY,CT, RI,MA, arrafele is akad latnivalo es a strandok is jok. Vagy akar Niagara falls, Toronto es akkor "megvolt" Canada is. Persze Miami , Key , Disney, Universal studio, strand, sose rossz.

    Bobsys jol mondja, a csak oda ut dupla ar a koruthoz kepest, raadasul nyari szezonban minden dragabb.
    Itteni iskola szuneten kivul erdemesebb jonni.

    En is inkabb repulnek Fort Lauderdale-be, olcsobb mint Miami, a kocsi berles is olcsobb volt onnan. Kocsival at Napels-be, barefoot beach, botanic garden, onnan az Everglades, kroko farm, majd a kroko kajalda es ugy Miami.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák