- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Redmi Note 13 4G
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- VoLTE/VoWiFi
- Magisk
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Milyen okostelefont vegyek?
- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Raymond
titán
válasz
sittes79 #18640 üzenetére
Power Limit az MSI AB-ben vagy ha azt nem akarod futtatni (mint peldaul en se akarom mert bugzik tole a VR streaming) akkor igy:
Kinyitsz egy Admin CMD vagy PS ablakot es beirod ezt:
cd C:\Windows\System32\
nvidia-smi -pl 360vagy egysorosan
C:\Windows\System32\nvidia-smi -pl 360
Ha nem akarod allandoan irogatni akkor kiraksz az asztalra egy batch filet amiben az adott parancs van es azt futtatod Admin-kent amikor kell. A 360 a Watt-ot jelenti es reboot utan visszaall alapra.
-
-
hackeeeee
Jómunkásember
válasz
sittes79 #15900 üzenetére
Akkor nem csak én értettem félre.
Amúgy, alap fesszel mindennel a 4090 is melegebb volt, sőt, kicsit melegebb is volt mint az átlag. Define 7 XL-ben, felventizve, zárt ajtóval, ha levettem az ajtót kicsit jobb volt, de attól azért hosszú terhelés mellett szépen melegedett.
Szal, ha tolsz neki kicsi alulfeszt, szerintem jó lesz.
-
-
Windex
tag
válasz
sittes79 #15887 üzenetére
Nekem is p500a van és az alap vertikális helyek szerintem nem alkalmasak egy rendes léghűtéses kártya kiszolgálásra. A külön megvásárolható gyári (vagy más márkájú) kerettel megoldható, hogy ne legyen olyan közel az oldalfalhoz. Cserébe kicsit faragni kell a hátsó takarólemezen (én megúsztam egyetlen kereszttartó eltávolításával).
-
sittes79
addikt
-
-
-
sixpak
nagyúr
-
Raymond
titán
válasz
sittes79 #14528 üzenetére
Teszt meg nincs, valami 3Dmark eredmenyek vannak azok meg igazabol engem nem erdekelnek.
@kraven54
A 4070 mar boven az MSRP alatti aron volt a piacon honapok ota. Az MSRP-t levittek 50-el, de a piaci arak egyelore ott vannak ahol volta. Ezeknek is lejjebb kell majd mennie, mert ahogy irtam nem annyira attraktiv a mostani arakon ha 60-75EUR-al tobbert kapnak az emberek jelentosen gyorsabb kartyat. -
-
gaben22
senior tag
válasz
sittes79 #11273 üzenetére
Arra egy darabig úgy tűnik várni kell majd, megbízható "leaker" szerint Ti nem lesz, 5090 pedig 2025 (gondolom ősz) leghamarabb.
-
válasz
sittes79 #10733 üzenetére
ahogy a kolléga is mondta, azért VRM.be vannak jelentős eltérések, de ha nem céll az utolsó 10MHz kipréselése a VGA.ból akkor ennek sincs nagy jelentősége.
Hűtés ügyileg azért jelentős eltérések vannak, pl egy inno3d és egy Asus között!, de ha nem zavar a picit magasabb hőfok és jóval hangosabb venti akkor ez sem lényeges
-
Drizzt
nagyúr
válasz
sittes79 #2012 üzenetére
Draga a termek igen. Hufban es mas penznemben is. Ettol fuggetlenul megvan a piaca. Ha tizszer ennyibe kerulne, az elso adagok akkor is elfogytak volna. Hiaba altalanossagban nem gazdag a magyar, boven vannak akiknek nagyon sok penze van. Es ez ugyanugy minden mas tarsadalomra jellemzo. A csucs kartya meg sosem volt aranyosan dragabb, mint a kisebb kategoriasok. Ami most faramuci modon egyelore megdolni latszik, mert az eddigiek alapjan a 4090 ar/teljesitmenyben sokkal jobb lenne, mint a 4080. En arra szamitok, hogy rogton kiadaskor, vagy utana nem sokkal 1000 dollar ala megy annak az msrp-je. Vagy tenyleg az a cel, hogy mindenki aki eros kartyat akar, 4090-re menjen. De jelen allas szerint az uj szeriabol ez a legjobb vetel magasan, fajlagos teljesitmenyben. En meg megvarom a 4080-at, de lehet akkor veszek egy 4090-et.
-
nutella1
őstag
válasz
sittes79 #2004 üzenetére
Ahogy mondod, ki miért megdolgozik. De Ne HUF-ban mérd az árakat.
Nem a termék ára drága, a HUF xar. Nem a mindenkori kormány a hibás azért ha valamire nincs pénzünk, nem a szomszéd, nem a család, s még csak nem is a munkáltató.#2009: pedig ezek a tények. Nem mindenért rajtunk kívülálló körülményeket okolunk.
-
Alvin_ti4200
félisten
válasz
sittes79 #1558 üzenetére
Szerintem amíg lehet kapni 3090-et, addig a 4080-at kvázi nem lesz értelme megvenni, mert annyival nem gyorsabb, mint amennyivel többe kerül, ergo, ha látványos ugrást szeretnél, akkor a jelenlegi felhozatalból a 4090 az egyetlen életképes lépcső. Ha a 16 gigás 4080 a 12 gigás árában érkezne, az mindjárt más lenne (bár szerintem még úgyis csak okés lenne az ár/teljesítmény, semmiképpen sem kiemelkedő).
Az AMD nem hiszem, hogy ki fog állítani bármit a 4090 ellen, hiszen ott nagyon nehéz alákínálni az NVIDIA-nak, az egy wattra jutó (akár) 50%-os teljesítmény növekedés az RDNA 3-nál azt vetíti előre, hogy a leggyorsabb kártyájuk raszter teljesítményben durván 85%-át fogja tudni a 4090-nek, viszont nem lesz DLSS3 meg miegymás, így a raytracing teljesítmény elmarad majd valamelyest. Ergo nem adhatják majd drágábban let's say $1299-nél. Ha lehet hinni a leakeknek, akkor legalább három kártya érkezik novemberben, ha nem fogják ennyire távol tenni őket egymástól teljesítményben, akkor a leggyorsabb alatt lévő lesz az igazán érdekes VGA.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE AORUS ELITE Z790 i7 14700K 64GB DDR5 1TB SSD 7900XTX 24GB be quiet! SB802 1000W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB THERMALTAKE Core V21 Enermax 650W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Honor 90 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! 850W ASUS ROG STRIX 80 PLUS Gold White Edition (90YE00A4-B0NA00) 3 év garancia 27% áfa
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest