- Google Pixel topik
- iPhone topik
- Megjött a jubileumi Pixel széria
- Honor 400 Pro - Gép a képben
- Ez is egy kafa utólagos fejegység - Carpodgo T3 Pro
- iOS alkalmazások
- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- MIUI / HyperOS topik
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
user137 #6384 üzenetére
Mi lenne ebben a vicc? Eddig arról panaszkodtatok, hogy ilyen házakat nem lehet beszerezni nálunk, pedig lenne rá igény. Most tessék, itt a lehetőség, ráadásul olcsóbban, mint külföldön! Ezt azért nem sokan tudják überelni jelenleg
Egyébként a 70k az inkább kb 61k ha a 120W-os pico tápot, meg a hozzá való 12v 10a téglát is kéred a házhoz. Ebben a kategóriában ez szerintem korrekt. Vagy nincs igazam?
Üdv.:
Új hozzászólás Aktív témák
- Asus ROG Flow Z13 WUXGA 120Hz 2in1 Touch i9-12900H 14mag 16GB 512GB Nvidia RTX 3050Ti W11 Garancia
- AM 4 alaplapok! Kamatmentes rèszletre is!
- Gamer Notebook! Acer Nitro 5! Csere-Beszámítás! I5 11400H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 500GB SSD!
- Samsung Galaxy A34 5G 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Samsung Galaxy A55 5G / 8RAM 256 GB /Gyárifüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest