Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    Sziasztok

    Több kérdéssel fordulnék hozzátok amellett tanácsot is kérek. Adott egy atomos konfigom, nagy töprengés után, és az apróban való kutakodás után, arra következtetésre jutottam, hogy egy i3-as vagy egy i5-s rendszerrel váltanám ki. Most a következő a kérdés, elég e az i3-as 530-as proci vagy inkább egy i5 650-et tegyek bele, mert azért az erősebb, és több a tartalék benne( Legnagyobb részben filmnézés némi játék nem csúcs grafikával, filecsere). Az alaplap mivel nem kapni itthon a zotacot, és az epoxot sem, mert az lenne a non plusz ultra, marad az intel dh57-jg. Találtam tesztet róla, és igaz gyenge a tuningolhatósága mint mindig az inteles lapoknak, azért nem olyan rossztoms hardware anandtech és egyik helyen i3 530-as procival tesztelték, elég szép eredményeket produkált vele. Vagy gigabyte h55n egy árban van az új h57 chipsetes intel lappal mivel jobb a h57?, mert ha semmivel marad a gigabyte. Jobban tuningolható ha kell egy kis plusz. Zotacot nem is találtam még nagyon friss lehet de wifi nem is kell, és 40.000-ért már egy kicsit sok nekem. Szóval várom a tanácsotokat, mégiscsak jobban értetek hozzá, mivel én csak most csöppentem a dologba. Az ártényező fontos, együtt a proci, és a lap ne kerüljön többe 45-50-ezernél. Itt az apróban van is i3-nagyon jó áron de i5-is. Igen táp kérdés nekem van most egy modecom feel házam, egy 96wattos adapteres táppal, szerintem az necces lesz az i3-hoz. Mindenképp adaptereset akarok nem akarok zajt, csak a procihűtő hangja legyen és kész. Hol találok 150 wattos adapteres tápot?. Ez lett volna az utolsó kérdés azt hiszem mindent összeszedtem amit akartam. Ramom van azt nem kell venni ddr3-om.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák