Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz madgie #58811 üzenetére

    Ne is mondd... amikor jöttem repülőn, már éjszaka, lehetett látni kivilágított utakat, kis településeket, és enyhe holdfényben sejlett, hogy a városkák és utak fjordok, félszigetek és szigetek partján vannak. Tudom, ez már bányásznéger szájában a negro, de amíg bohóckodtam 1600-3200 + raw + amennyire lehet támasztani hosszúexpóhoz + kitakarni a fedélzeti fényeket, gondoltam rá, hogy A7s-sel talán jobb eredmény lenne, mert szabad szemmel látható / felsejlő volt, és hangulatos.
    Reméltem, hogy esti repülővel, északi oldalon ablak melletti ülés, hátha látni fogok már a gépen is látni valamit, sőt, de jó kép lenne egy kis aurora, gépszárny, holdvilág által megvilágított havas hegy fjorddal... Ehhez képest, szárnyvégi lámpa vakított, még 10 km magasan is olyan párás volt a levegő, hogy csak a sarkcsillagot láttam, a gép még egy-egy halovány csillagot talált. Most már tisztul az ég és látható pár csillag, csak annyira erős a közvilágítás, hogy Bp-en is többet látni. Az aurora-aktivitás is alacsony...
    Most toltam be napi első rendes kajám, öltözök és megyek röviden körülnézek még a környéken. Eddig a tervből csak a vacogás jutott. Accuweather szerint -18, RealFeel -26...
    Ja meg a kalandos kezdés is pipa. Hoztam a formám. :U

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák