Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #07746304

    törölt tag

    válasz DigitXT #3577 üzenetére

    "Ez is egy szempont. Ha nem bánod, akkor megkommentálom az alkatrészeket.
    Ha bánod, akkor is. (Tolnám a pénzt a nyereményért, ha kapnék számlaszámot,
    bár az tisztább lenne ha bankkártyával kifizethetném az automatánál, de sebaj.)"

    Az imént küldtem el emailben. Több mint 4 éve vaterázom, van kemény két pirosam összesen.Másfelől én sem tudom milyen a termék, minden ilyen esetben, ahogyan ennél is fel volt / fel van tüntetve most is, hogy valószínűleg hibás. Volt már nem egy olyan régi mobiltelefon stb, amiről azt gondoltam, hogy hát felteszem, vagy megveszik vagy nem, de mindig feltüntettem, hogy hibás. Aztán elvitték. Vagy ezen a rolleren zúzodott le a Xiaomi MI A2 telefonom (itt ha ardveraprón vitték el), úgy hogy természetesen fel volt tüntetve, hogy garancia nincs rá (ahogyan az ECU-ra sincs), és azt is leírtam, hogy négy szervizben mondták azt, hogy javítható, de nem ajánlott.

    "- Kugoo S1 Pro motor nem volt gányolva
    De ugye esőt kapott, azóta lehet, hogy gatya. Használt, de drágább, mint az új.
    Az ominózus beázás óta nem láttuk működni, miközben a fél rollert kicserélted."

    Azóta én sem, viszont nagyjából matematikai esélye van annak, hogy bármi baja van. Mivel hivatalosan küldtek helyette másikat, az is ugyanezt produkálja, ugyanakkor valóban nincs rá garancia (az árat majd módosítom), garancia nincs rá, és az fel is van tüntetve:

    - Kugoo S1 motor (új) nem volt gányolva
    Igen, de ha rohadt nagy peched van, attól még lehet DOA. Nem láttad működni.
    Persze ha garival adod, reális lehet az új ár feléért mondjuk valami moddernek...
    Más ki venné meg, ha mindenkinek garis, s ha makkan postáznak újat, ingyen?

    Arra van garancia. Hiszen az Pro motor helyett adták. Ráadásul én magam is vállalok rá, azaz ha valaki megvásárolja, szól nekem és intézem én. Az ár ott is változhat.

    Jelenleg:

    - ECU új - nem volt gányolva
    Ki tudja, hogyan sikerült a csere, elszakadt-e a vezetéke? Nem láttad működni.
    A megvásárolt zsákbamacskámmal is úgy van, hogy belenézhettél, ki tudja?:F
    Csavarokon vannak kopásnyomok. Nemt'm, mit kereshettél benne. Talán vizet?

    A régi ECU-ba belenéztem, de az újba nem. Az újat beszereltem, most is be van szerelve. Nem szakadt el a vezeték. az új ECU-nál nem világít az ECU Led, és nem zárja rövidre a motort, ezt korábban is leírtam. Az új ECU-ra a gyártó is adott garanciát, hiszen cserébe küldte.

    A vásárolt régi ECU szerintem meg van nyikkanva, te ennek tudatában licitáltál, húztál egy tombolát, hogy végig az volt feltüntetve, hogy korrekten le van írva, hogy mi és hogyan történt, nincs rá garancia, ha jó te nyertél nem keveset, ha nem jó vesztettél. Vagyis itt nekem garantált 2001 Ft jön vissza a rollerből az átutalás megérkezése után, te pedig amint megérkezik hozzád, kiderül.

    Erre 1 hét garanciát írtam. Annyi időn belül csak kiderül, hogy rossz e vagy sem. Viszont engem is véd, mer ha a vevő eláztatja, akkor ne nekem pattogjon. Egyébként minden olyan alkatrészhez mellékelem a rendelési számot és a nevet amelyik garanciális a GeekBuying szervizénél.

    - Display új - nem volt gányolva
    Próbáltad beszerelni, miközben vhogy leszakadt az egyik Hall szenzor összes
    kábele, nem láttad, hogy működtetné a rollert... Feltehetőleg jó: nem bontatlan.

    Az sajnos tényleg leszakadt de a réginél. Az történhetett, hogy hogy a szenzor végére ráragadhatott egy kis hőre reagáló gyanta, és megfogta, miután ki akartam húzni. Így maradt a kezemben.

    Akkumulátor: ki lett bontva, ennyi.
    Szét lett vágva, így sérülhettek volna a BMS vezetékei: egyértelműen gányolt...
    (Szerintem persze működik, de már ránézésre sem egy patika gyári cumó így.)

    Arra nincs garancia.

    Váz: Leszámítva azt az egyébként cserélhető részt érintetlen
    Azt az egy-két esést leszámítva persze, teljesen olyan mint az új...:))

    Volt vagy két kemény bukta, de a váz nem sérült. Inkább amikor leért az alja, az karcolódott a treplinek.

    - Hátsókerék szintén érintetlen.
    Na ez az egy, amit el is hiszek. Ha eladod, tedd fel Vaterára. De ne új ár felett,
    mert ahhoz palimadarat kellene találnod, hogy egyáltalán elkezdődjön a licit.:K

    Fent lesz. Nem akarok én senkit sem átvágni, de a pénzem keményen benne van a cuccban, és már szedném ki belőle. Majd normalizálom az árakat. Egyébként nem licittel szoktam eladni. Korábban nem így adtam el, A Roller ebben is változást hozott, mert fingom nem volt, hogy melyik alkatrész mennyit ér.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák