Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #266769 üzenetére

    Mindenhol minden erre épül, hogy kevés munkával neked jó legyen. Tápkieg. boltok, smart kütyük, villamosított minden IS (új kedvenc vicces képem). Aztán az ember eldönti, hogy felül a vonatra, vagy sem.

    Más: az elmúlt évek alatt megszoktam, hogy a montira nem kell különösebb dolgokat vinnem, és az öltözetet sem bonyolítottam túl, bár inkább úgy mondanám, hogy túlöltöztem, hogy lefelé se fázzak ezekben az átmeneti időkben (27 fok napsütésben indulok, 2 óra múlva meg 18 fok és sötét... érzetre sokkal több a különbség). Volt nálam egy pumpa meg egy multitool, az is csak azért, ha másoknak segíteni kell. :) Meg persze a telefon és valami elemózsia.
    Idén jött el a pillanat, hogy akkor ha már van virsli gumis kerékpár, akkor legyen karmelegítő (megvan 2 éve), meg szélmellény (most sikerült rendeset szerezni), de ehhez kell még a belső, meg a gumileszedő is... Mezzseb meg ugyanúgy 3 db van (3,5 a decás mezen..). :U Szóval ebből nyeregtáska lesz... max nem fog senki köszönni nekem. :U :o

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák