Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Zjunior #78052 üzenetére

    Azt hiszem ha iTunes-ban már felismertetted az adott készüléket akkor visszaállításnál már nem kéri a jelkódot, és utána sem...

    Más mindenkinek:

    Ha már így kódozunk, ugye nekem van ilyen korlátozási jelszóm (nem sima jelkód), aminek nem tudom a kódját mért elfelejtettem. Már mondtam régebben, hogy telefonon belül ha viaszállítást akarok csinálni, nem lehet mert kéri ezt a korlátozási jelszót is...Úgy lehet ezt resetelni hogy iTunes-ből visszaállítást csinálok, és ha újként beállítom a telót ugye értelemszerűen nem is lesz ott. Viszont ha a régi mentésemet visszanyomatom rá megint ott lesz. Pár napja pont egy voda előtt jártam, és egy ottani emberkétől megkérdeztem ezt. Ő azt mondta, csináljam meg ugyan azt amit leírtam, csak állítsam be újként a telefont, majd iCloudba jelentkezzek be, és ott is kérhetem a mentésem visszatöltését...Ez így van? Nem néztem meg, mert nem akartam ezzel b@szakodni, de nekem ilyen nem rémlik hogy egy újként beállított telefonon ha belépek az icloudomba visszatudom állítani a mentésem...Csak ugye abban az esetben ha nem újként állítom be, hanem már ott a mentésemből. Most a pali volt a hülye, vagy én nem tudom jól?

Új hozzászólás Aktív témák