Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz erdoke #76290 üzenetére

    A napokban tettem fel a Minire az iOS 7-et, miután az Apple egyoldalúan működésképtelenné tette a FaceTime-ot ios 7-nél lejjebbi rendszeren. Ezért egyébként egy jo adag pert kene a nyakukba verni, mert azt érdemelnék.

    A Mini azóta sokkal lassabb, a gépelés folyamatosan laggol, iMessage-en belul is csak kínlódva tartja a lépést a gépeléssel. A képernyő darabosan fordul el, egyszerűen minden sokkal döcögősebb, darabosabb. Mi ertelme volt a Sirit teljes képernyőre rakni? Legalabb egy picit érezhettem ugy, hogy egyszerre több dolgot is tudok csinálni, ehhez képest egy szaros áttetsző üveget kell néznem, mert Sír Ive szerint ez jobb, mintha azt néznem, amit addig csináltam. iOS 2 óta használok iOS-t, es aki nem veszi észre, mekkora szar az iOS 7, azokkal komoly gondok vannak. Személy szerint nekem a flat dizájn se tetszik (es a te véleményed is meglep, mivel tisztán emlekszem, hogy évekkel ezelőtt még azt az irányt támogattad hogy a felület jobban hasonlítson az ábrázolt objektumokra, es ennek hiánya miatt rossz az iOS UI-ja.) Hát pont hogy az ellenkező irányba mentek, es még a meglevő szkeumorf elemet is kiölték. :DDD) De mindegy, ez egy mondhatni szubjektív kérdés, igy kár is ragozni. Az viszont annál fontosabb, hogy Mini 1-en konkrétan használhatatlanul szar a rendszer ahhoz képest amit anno iOS-nél megszoktam, es messze nem érződik az a gördülékenyseg ami iOS 7-ig megvolt. Szenved a rendszer, még ha esetleg gyors is, de rosszabbul kommunikál a gazdája utasitasaival. Aki ezt nem veszi észre, az vagy nem használt eleg ideig iOS-t, vagy nincs hozza érzéke, hogy eszrevegye a szart. Es az, hogy en szivesen használtam volna iOS 6-tal a készüléket, de a FaceTime botránnyal konkrétan kihúzták a lábam alól a talajt, egesz egyszerűen felháborító, es jogi lépésért kiált. Konkrétan elvettek tőlem egy fő feature-t, amit csak kompromisszum árán hajlandóak visszaadni. Iszonyatosan diktatorikus lett az Apple, sokkal inkabb mint Jobs idején, csak akkor még volt mire... Azt meg nem tudom elképzelni, hogy bármelyik iPad 2, 3 vagy Mini 1 tulaj szerethető rendszert használjon. iPhone-nal egyelore maradtam 6-on.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák