Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Tibee86 #70927 üzenetére

    3G készenlét semmivel se rosszabb, mint az EDGE, és az óránként lehúzott emailt is nyugodtan ide vehetjük. Amikor elkezded használni a mobilnetet, akkor fogyaszt többet.
    Ha én az Apple-nél döntéshozó lennék, az EDGE okozta "élményt" szintén tűzzel-vassal próbálnám irtani. Azon dolgozol, hogy a telefon szinte azonnal be tudja tölteni az oldalakat, videókat, stb, amiket a legmodernebb mobil hálózatok etetnek, majd pár elferdült gondolkodású felhasználónak kezdj el agyalni az EDGE-re optimalizáláson? Felhasználói élmény 0, aki rendszeresen lóg LTE hálózaton, az tudja. Szerintem már az is gáz, hogy valakinek LTE képes készüléke van, és meg se fordul a fejében, hogy azt kihasználó csomagot fizessen elő hozzá.

    Szerk: A többi platformon (szerintem WP-on sincs EDGE-re váltó kapcsoló, magyarul Androidon) a felhasználói élmény is általában le van szarva. Ronda és akadozós SW fut a legtöbb készüléken, tisztelet a kivételnek (HTC One?), és éppen azok a készülékek bírnak kevesebbet akksiról.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák