Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blck1

    tag

    üdv!
    4S tulajokat kérdezném, hogy mennyire tapasztaltak lassulást ios7-n ios 6 után? 512MB ram mennyire látszik meg h "kevés"? nemtudom hány üzletet végigjártam már, de még 1x sem akadt a kezemben ios7-es 4S, pedig keresem..
    4S vásárlása előtt állok, de nem tudom eldönteni, hogy ios 6al vegyek, vagy jó lesz a 7 is, személy szerint 6 jobban tetszik, főleg hogy ios 4.1.2 óta nem volt alma telefonom, így nem vágyom az "újra",
    85 körül 4S-t tudnék venni, 120ért pedig 5-t, töröm a fejem melyik érné meg nekem, nem vagyok egy nagy hardcore mobilozó, jailbrake nem lesz, de ha egy 2 évre problémamentesen kiszolgál a 4S, akkor inkább azt veszem, mondjuk egy galaxy s plusról váltok, tehát bármelyiket veszem, kés lesz a vajban gondolom
    de ezzel az apple húzással egyszer megjártam már, mikor felraktam az ios 4-t 3Gre, és persze visszafele nem lehetett :U miért is lehetne.. különben ki venne annyi uj iphone-t

    ui: ha gyári 6.1.3-al sikerül vennem egy 4S-t, és letudnám menteni az SHSH-t, akkor később ios 7ről visszatudok váltani 6.1.3ra?

Új hozzászólás Aktív témák