Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Octopus21

    aktív tag

    Sziasztok!

    Múlt héten 1,5 hét után megérkezett húgom Iphone 4S-e a T-Mobilba. Jobban mondva "kicserélték".
    Az előzmények: Inaktív volt a wifi kapcsoló és gyorsan lemerült az akksi. Ez volt az ok, hogy gariztatni kellett.
    Egy borítékból szedték ki az új telefont, és meg is kérdeztem, hogy honnan tudom, hogy ez új vagy használt, mire megvonták a vállukat. Mondom: gondoltam. Szép új telefon, mentésből visszaállítottam mindent otthon, újra ráment a fólia előre, hátra 2 ezerért. 2 nap múlva szól a húgom, hogy nem jó a wifi. Ugyanúgy inaktív a bekapcsolója:( Hát olyan idegesek lettünk, hogy el is mentem inni:) Most már nem Apple telefont vennék az tuti. Legalábbis nem 4S-t. A 3-asommal semmi gond nincs és ugyanúgy a 6.1.3 szoftverrel fut rajt. Na most ilyenkor mi van? Mi ez a hiba a nagy Iphonokkal? Ma délben viszem vissza a telefont, megint egy-két hétig nem lesz. Most kérni fogok egy ugyanilyen cseretelefont, plussz a fólia árát vagy új fóliát engem nem érdekel, meg a főnököt is odahívatom. Nem fognak ezek velem szórakozni.

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák