Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandigno

    senior tag

    Jómúltkorában panaszkodtam panaszkodtam, hogy az OTA frissítés foglalja a helyet a telefonon! Elég érdekes módon, de egy app kényszerítette le az!
    Van ez a Video Camera nevű app (csakis ajánlani tudom, nemrég free volt!), a legutóbbi kirándulás videóját vágtam össze telefonon. Nem sok hely volt már szabadon, kb pont necces, de inkább 100-200 megával kevesebb, mint a szükséges a vágott videó mentéséhez! Na mondom azért elindítom, hátha! 5-6 perc mentés után crash természetesen, főképernyő, FB app neve helyett "tisztítás" elnevezés...wtf?? pár perc múlva helyre álltak a dolgok, újraindítás, mivel a crash miatt beragadt a memóriába a félig kész videó is, foglalva 700 mega helyet....utána mentés lefut, telefon nyomkod, írja az app, hogy van 2,5 GB szabad helyem...wtf 2.0?? Átnéztem mindent és végül oda jutottam, hogy mikor kikényszerítette a cache ürítését az app, hogy legyen hely a mentéshez, szépen ledarálta a 6.1.1-et is ill a beragadt "egyéb fájlokat" is !!!!!!( KÖSZÖNÖM innen is kedves fejlesztő! :C )
    Szóval, hogy is van ez, mibe lehetne papíron belenyúlni egy app-nak? :D

Új hozzászólás Aktív témák