Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz wrox #278705 üzenetére

    ameddig nem voltak tepsi meretu telefonok, addig nem voltak elterjedve azok a felhasznalasi formak sem amiknel elonyt jelent a nagy meret. nekem is volt pl og iphoneom, csak akkor nem volt rajta nemhogy jatek meg jutub, de mobilnet sem hogy ezt csinalni tudjam. mostmeg, amikor a telefon primary tartalomfogyaszto eszkoz, ezen csinalsz mindent IS, most valodi elonyt jelent hogy nem egy 4x2 centis gyufasdobozt nezel. egyertel egyebkent az og posstal, semmi ertelme egy mininek. a sima 6,1" iphone kene legyen a mini es a max kene legyen a "sima" meret. ennek van ertelme. paromnak van 12mini, azon kivul hogy tok cuki ertelmezhetetlen az a cucc, ingyen se kene. nekem meg penzugyi okokbol van csak sima 12 , az egyetlen bajom a vasarlas pillanatatol az, hogy kicsi. csak akkor nem voltam hajlando a 12PM-ert dupla annyit fizteni, most meg a 14bol a nagy annyira draga, hogy azon csak rohogtem egyet. hajlando vagyok elvisleni a kis meretet fele aron, de attol meg kicsi. (meg most, hogy van mbp , mar nem vennek 60hz telefont -mostmar csak a telefonom maradt ami 60hz- , igy kb egy 13PM/14PM johetne szoba, de annyi minden masra eltudnam kolteni azt a penzt, hogy nem arra lesz elkoltve sajnos.)

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák