Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gvrasko

    újonc

    Sziasztok,

    Nagyjából 1 éve jelentkezik egy olyan apró, de annál bosszantóbb probléma az iPhone 11 telefonomon, hogy használat közben a telefib random lezárja magát, mint ha megnyomtam volna a jobb oldalán a 'billentyűzár' gombot. Először a tokra gyanakodtam, hogy megnyomja, de tok nélkül is ugyanez. Mióta a jelenség van, már történt több iOS frissítés, így nem egy adott verzióhoz kapcsolható. Néha napokig nem jön elő, máskor egy nap 4-5x is. Amit találtam róla neten, ott az írták, hogy valószínűleg nem hardware hiba, hanem valamelyik app okozhatja. Mivel nem sikerült még apphoz kötni a dolgot, ezért jobb híján megpróbálnék egy logot lekérni. Van mód arra, hogy egy részletes naplót le tudjak kérni a telefonról? Az Adatvédelem\Elemzések és fejlesztések alatt csak olyat találtam, ahol a crashekről van napló, viszont itt nincs ilyenről szó, csak simán lezárja magát a készülékem. :) Első körben nem szeretném újrarakni az egész rendszert vagy szervizbe küldeni. A naplón kívül, ha van más ötlet, azt is szívesen fogadom! Köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák