Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsiii92

    aktív tag

    Sziasztok,

    remélem tudtok segíteni, iCloudom meghülyült. Pár hónapja vettem az i11-emet, és sajnos elfelejtettem kikapcsolni, hogy a fotókat ne tolja fel iCloudba (nálam Google Photos van erre). 1 hónapja jelzett a telefon, hogy betelt az iCloud tárhely, mondom rendben van. Kikapcsoltam a fotók feltöltését illetve törlésre indítottam az összes fotót belőle, megvártam a 30 napot míg tutira kitörlődött minden, de továbbra sem tudok iCloud biztonsági mentést csinálni telefonról. 5 / 4,09 GB szabad helyem van, a három apple eszközömről eddig összesen ~900MB volt a biztonsági mentés, nem hiszem, hogy most a telefonomon hirtelen ~4,2 GB-t kellene menteni. Volt telefonon hard reset, szoftver frissítés, kb semmire nem reagált, csak elkezdi pörgetni a biztonsági mentést, alatta kiírja, hogy hátralévő idő kiszámítása, és ennyi. Már vagy fél órája homokozik. Van esetleg valami házi praktira amit még kipróbálhatnék? Illetve hova lehet fordulni ezzel?

    Nyilván meg tudom oldani a biztonsági mentést PC-n, de jobb szeretem a felhőben tartani.

    Köszönöm!

    iPhone 15 Plus , Watch Ultra 2 , MacBook Air M1 , Beats Studio Buds+ , PS5

Új hozzászólás Aktív témák