Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabrielarky

    tag

    válasz gabrielarky #40288 üzenetére

    Sziasztok,

    Zalman Z9 házamban (5 éves gép) csapágyasak lettek a felső gyári ledes ventik, 2db de úgy gondoltam akkor már a hátsó kimenetit és a 2 elsőt is cserélném, tehát mind az ötöt.
    Egy ezer éves hirdetésben láttam, pont ilyenek vannak benne jelenleg.

    A pénz annyira nem lényeges (mondjuk 8k / db max) mit ajánlanátok helyette? Ugyan nem ledes, de BeQuiet Silent Wings 3-t néztem a helyükre.

    Azt tudni kell, hogy elcseszett egy alaplapom van (Gigabyte GA-Z270) és az M2 csatit (ami 1 darab van rajta) pont a proci közelébe rakták, tehát ha visszarakom a ház oldalát akkor eléggé stabilan 50 fok fölött van és nem szeretném, ha egy 1 terrás Samsung M2- EVO-t megsütne. Ezért gondoltam rá, hogy valami izmosabb, sok levegőt megmozgató de nem bazihangos cuccot szeretnék a helyére, hátha azzal majd jobb lesz az Airflow. Amúgy egy gigantikus BeQuiet speckó hűtű van a procin (i7700k), már nem emlékszem a nevére de épp befér a házba).

    UPDATE: Annyit még hozzátennék, hogy ha jól látom az alaplapom leírásán, a venti csatik hibridek tehát elvileg 4 tűs PWM-es ventiket is tudnak kezelni nem csak hármasat ami gyárilag van benne. Viszont csak 3 lila csatlakozót látok rajta, de 5 ventillátort kéne lecserélni. Ezt hogy lehet megoldani?

    Minden javaslatot szívesen fogadok.

Új hozzászólás Aktív témák