Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaWehun

    tag

    válasz w333 #53097 üzenetére

    szándékosan nem fogok írni sem nevet, sem képet linkelni! az a baj, hogy néhányan túlságosan is elvakultak itt. nem értek a fotózáshoz valami hatalmas szinten, de szerintem ennek a topiknak pont nem is az a lényege, legalábbis elvileg, hogy profi fotókat másoljanak be az emberek, csak ahogy elnézem már kezd átmenni ebbe. mellesleg ha elolvastad a hozzászólást akkor gondolom ez is megragadta a figyelmed: bár lehet csak felhasználótól függ... amit arra értettem, hogy lehet pont annál a felhasználónál sikerült csak így a kép és lehet, hogy csak 1-2 esetben fordult elő ez amit írtam. csak a poén az, hogy még azt a silány minőségű képet is az egekig magasztalták.

    (#53098) gipsztigris nem is arra szerettem volna rávilágítani, hogy ne legyenek kikiáltva nagyon jó és nem túl jó képek, mert bőven van akié kiemelkedik a többi közül és egyébként világos, hogy mi a fórum lényege, csak nagyon ráállt a topik 1-2 márkára és 1-2 felhasználó képeire, holott szerintem rengeteg más ember is csinál jó képet azon az egy két telefonon kívül amivel itt a nagy nép fényképez. viszont ezekről szó sem esik. jó pár oldalt visszanéztem mielőtt elkezdtem olvasgatni ezt a fórumot és már jóval azelőtt olvastam mielőtt kiraktam az első képemet. lehet, azt gondolod, hogy fel vagyok háborodva amiért nem ír senki semmit az én képeimre, de hidegen hagy, mert nekem tetszenek úgy ahogy vannak. tetszenek más felhasználó képei is, csak mondjuk nem úgy állok hozzá, hogy egyből a hibákat keresem benne.

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák