Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz unravel #11958 üzenetére

    Belenyugszom én... nem arról van szó, hogy nem. :) :R
    Amúgy asszem épp AXN-t néztem és M2-t akartam rögzíteni erre rákérdezett a rögzítésre és egyből arra az adóra ugrott.

    Ami a kódolást illeti lehet, hogy rosszul írtam, de mpeg a rögzített adás formátuma az biztos. Amivel az a bajom, hogy nem játssza le semmi, csak maga a rögzítést is elvégző tv szoftver. Az így rögzített anyagot pedig nem tudom megvágni, mert egyik progi sem ismeri fel, max. ha átkonvertálom az mpeg-et avi-ba, az pedig jó sok idő és energia, no meg helyigény, mert ha 30 perc mpeg kb. 2 Gb, akkor ez avi-ba átkonvertálva kb. 5-6 Gb. És ezen bevallom kiakadtam, révén, hogy 40 perces filmeket meg lehet nézni mpeg 280 Mb, vagy avi 350 Mb méretben.
    Szóval nincsenek nagy igényeim, csak a felvett cuccost akartam egyszerűen szimplán megvágni, mert az Arcsoft Total Media 3,5 vágó része momentán nem ér semmit, mert egyik gombja sem reagált a vágási utasításomra. A gyűjtött tapasztalat alapján pedig külső progival vágni lehetetlen, az átkonvertálás pedig elég nagy macera. Ezért akartam rákérdezni, hogy más használja ez ATM 3,5 progit, és mi a tapasztalata vele, vagy mivel lehet kiváltani...

    A lakhelyem nem titok Kiskunfélegyháza, de én ezzel az ajánlott progival nem boldogultam, mert nem tudtam a beállításain átverekedni magam. Lehet, hogy túl h vagyok hozzá, vagy csak türelmetlen és információhiányos...

    A tapasztalataidat részben osztom, bár nekem az msi-s tv tuner csak ezzel volt képes egyből működni. Az ablak egyből felugrott, ország kiválasztás, majd keresés és lőn, megvan mind a 22 csatorna, (Szentes irányában, mert a családi csomaghoz már Kecskemét felé kellett volna irányítanom, úgy viszont nem vett semmi jelet, igaz kicsit ferdén próbálkoztam vele...)

Új hozzászólás Aktív témák