Hirdetés

Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz #76055552 #36099 üzenetére

    263 eur/rgu.
    Itt is igaz, hogy minden annyit ér, amennyit adnak érte.
    Itt is igaz, ami pl. az ingatlanoknál. Az árat több értékszámítási metódussal meghatározhatja egy értékbecslő - ezek jelentősebb eltérést is eredményezhetnek - és ezekhez lehet viszonyítani a tényleges vételárat. A vevő és az eladó azt fogja figyelembe venni, ami alapján úgy érezheti, hogy jó üzletet kötött.

    A 4iG választott egyet a lehetséges értékelési módok közül. Ennél az ügyfélszám a fő meghatározó. Nem a megvásárolni kívánt cég korábbi időkben realizást bevételét nézte, hanem a bevételi potenciált.
    Eszerint nem vásárolt drágán, jó üzletet kötött. Ez az üzenet a befektetőknek szól és a piaci környezetnek. A digi is jól járt, mert ő más számítási mód alapján pedig alacsonyabb lett volna az ár. A maga szempontjából jó üzletet kötött.
    Viszont a 4iG számítását, tájékoztatását tekintsd úgy, hogy burkoltan bejelentette a jelentősebb áremelést.

    Na, megyek is körülnézek, hogy a meglevő vezetékes digi-t mire cseréljem. A közeli váltásnál drágább lesz, mint a mostani, de idővel helyrerázodik ez. ;)

Aktív témák