Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freesia

    csendes tag

    válasz tjb007 #38748 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a részletes választ! Kicsit elszomorít az online játékok viselkedése, de túlélem. Majdcsak lekötöm magam valahogy :). Remélem, nem probléma, de még mindig van egy csomó kérdésem. Az egyszerűség kedvéért sorszámoztam.

    1. Útba tudnál igazítani, hogy honnan tanulhatnám meg, hogyan kell az érintőképernyőt kezelni, a lehetőségeit jól kihasználni? Mert még soha nem járt ilyesmi a kezemben, semmit nem tudok róla. Letöltöttem a kiszemeltem kézikönyvét az Asus honlapjáról, de az nagyon gyönge iromány (24 oldal, szemben a nem HD-s változatával, aminek 106 oldalas leírása van, de még abban is alig említik az érintéseket).

    2. Hogyan kell androidra programot telepíteni?

    3. Mi az a rootolás? Érdemes megtanulni?

    4. Van tabletra Sandboxie (vagy ahhoz hasonló virtuális környezet)? (a biztonságosabb telepítésekhez)

    5. A Windows-os programok használatát lehetővé tehetem? (Pl.: virtuális PC vagy más megoldás)

    Csak ingyenes programok jöhetnek szóba.

    6. Valahol azt olvastam, hogy az OTG-kábel használatához OTG-kompatibilisnak kell lennie a készüléknek, bármelyik tab nem tudja használni. Ha ez igaz, az ASUS MeMO Pad HD 7 kompatibilis? Nem találtam róla infót. (Szeretnék néha pendrive-ot dogni rá.)

Új hozzászólás Aktív témák